Buzz Astral to znów Tim Allen. "Toy Story 5" w przygotowaniu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tim+Allen+powr%C3%B3ci+jako+Buzz+Astral.+Disney+potwierdza+realizacj%C4%99+%22Toy+Story%22+5-149520
Buzz Astral to znów Tim Allen. "Toy Story 5" w przygotowaniu
Jak informowaliśmy przed dwoma dniami, w rozległych planach producenckich Disneya jest realizacja piątej części "Toy Story". A dziś dowiedzieliśmy się, że do roli Buzza Astrala powróci w nim Tim Allen. Zobaczcie jego wpis na Twitterze:

Tim Allen i Buzz Astral - razem od 1995 rokuAllen wcielał się w kultowego bohatera we wszystkich czterech głównych odsłonach cyklu "Toy Story", a tażke w jego niezliczonych, krótkometrażowych spin-offach. W ubiegłym roku został jednak zastąpiony przez Chrisa Evansa w filmie "Buzz Astral", będącym prequelem głównego cyklu i opowiadającej o młodości kosmicznego zdobywcy. Jego rola, choć przyjęta ciepło, nie była tak doceniona jak wieloletnie występy Allena.  

Oznacza to również, że wbrew obawom fanów aktora, na jego relacjach z Disneyem nie położyła się cieniem sytuacja pomiędzy Allenem a Pamerlą Anderson, ujawniona przy okazji biografii "Love, Pamela". Moje pierwszego dnia na planie wyszłam z garderoby i Tim stał w korytarzu w szlafroku. Rozchylił poły na krótki moment - pod spodem nie miał na sobie nic. Powiedział, że to w porządku, bo on widział mnie nagą. "Teraz jesteśmy kwita". Zaśmiałam się nerwowo, czytamy w książce aktorki. 

Allen miał wówczas 37 lat. Komik najwyraźniej nawiązywał do kariery Anderson jako modelki magazynu Playboy i nagich zdjęć, które przyczyniły się do jej statusu symbolu seksu. Nie, to się nie wydarzyło. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego, czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Allena w odpowiedzi na rewelację Anderson.

"Toy Story 4" - zobacz zwiastun ostaniej odsłony popularnego cyklu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones