Pierwszy zwiastun oraz szczegóły dotyczące gry "The Walking Dead"

  • Informacja nadesłana: Informacja nadesłana przez producenta
  • autor: md
  • Gry
Walking-Dead-Game.jpg
Od momentu zapowiedzenia przez studio Telltale Games gry "The Walking Dead", jedyne co o niej wiedzieliśmy, to tyle, że kiedyś wyjdzie. Wczoraj producent zdradził dużo informacji związanych z tym tytułem oraz pokazał pierwszy zwiastun gry. Warto również dodać, że gra bazuje bezpośrednio na komiksie, a nie na emitowanym aktualnie serialu. 

Gra ukaże się początkowo jedynie w dystrybucji cyfrowej, na platformach Sony Entertainment Network (PlayStation 3), Xbox Live Marketplace (Xbox 360) oraz w oficjalnym sklepie Telltale (PC i Mac). Jak i poprzednie produkcje tej firmy, sprzedawana będzie w epizodach, które będziemy mogli kupować na bieżąco kiedy będą się pojawiały lub też złożyć już teraz zamówienie i zaoszczędzić parę złotych.

Bardzo ciekawie prezentuje się możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego, gdzie poza kilkuprocentową zniżką dostajemy także możliwość pojawienia się w czwartym epizodzie gry. Spośród zamawiających wcześniej, producent wylosuje kilku szczęśliwców, których modele zostaną przeniesione do gry, a zaraz potem przerobione na zombiaki.

Premiera pierwszego epizodu "The Walking Dead" już pod koniec kwietnia 2012, zaś Was zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo.

3 21

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię