"Carnival Row": Amazon zapowiada 2. sezon i kasuje serial

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Platforma+Amazon+Prime+pokaza%C5%82a+teaser+2.+sezonu+%22Carnival+Row%22+i+og%C5%82osi%C5%82a+kasacj%C4%99+serialu-148345
"Carnival Row": Amazon zapowiada 2. sezon i kasuje serial
Mamy dobrą i złą wiadomości dla fanów serialu fantasy platformy Prime Amazonu "Carnival Row". Zacznijmy może od tej dobrej. Do sieci trafił właśnie teaser drugiego sezonu. Amazon ogłosił też, że nowe odcinki pojawią się na Prime 17 lutego 2023 roku. A teraz zła wiadomość: trzeciego sezonu nie będzie. Amazon postanowił serial skasować.

Teaser 2. sezonu serialu "Carnival Row"
Ciężka droga do drugiego sezonu "Carnival Row""Carnival Row" to serial fantasy rozgrywający się w wiktoriańskich dekoracjach, w których toczy się konflikt rasowy mający swoje podłoże w rywalizacji technologii z magią. Mityczne stworzenia są obywatelami drugiej kategorii. Ludzie się ich boją, nie wolno im żyć, kochać i latać na wolności. Pojawia się jednak nadzieja — detektyw i jedna z dusz zakochują się w sobie. Niestabilny pokój w mieście kończy się, kiedy seria morderstw ujawnia potwora, jakiego nikt sobie nie wyobrażał.

Pierwszy sezon debiutował na platformie Prime pod koniec sierpnia 2019 roku. Składał się z ośmiu odcinków.


Jeszcze przed premierą serialu Amazon zdecydował się na realizację drugiego sezonu. Niestety jego produkcja nie przebiegała zbyt gładko.

Kiedy trwały w Pradze zdjęcia do drugiego sezonu, nagle wybuchła pandemia COVID-19. Orlando Bloom i inne gwiazdy w pośpiechu próbowały powrócić w rodzinne strony, zanim lockdown zablokuje ruch pomiędzy państwami. Do tego dochodzą liczne zakulisowe zmiany w ekipie, w tym wymiana showrunnera (w drugim sezonie został nim Erik Oleson, który pracował przy takich serialach jak "Daredevil" czy "Człowiek z Wysokiego Zamku").

Drugi sezon będzie się składał z 10 odcinków. W rolach głównych ponownie pojawią się Orlando Bloom i Cara Delevingne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones