Player poleca najgorętsze tytuły na grudzień

https://www.filmweb.pl/news/Player+poleca+najgor%C4%99tsze+tytu%C5%82y+na+grudzie%C5%84-144664
Player poleca najgorętsze tytuły na grudzień
Mamy dla Was najlepszą radę na długie grudniowe wieczory – spędźcie je, oglądając gorące serialowe premiery i emocjonujące filmy. A tych nie zabraknie w bibliotece Playera. Player przygotował dla widzów w najbliższym czasie dostęp m.in. do 5. finałowego sezonu "Chyłki" – "Chyłka – Oskarżenie", w związku z czym spodziewamy się prawdziwych wzruszeń. Na porywające przeżycia będzie też można liczyć w kontynuacji takich światowych hitów, jak "Kontrola" oraz "Blackout".

W Playerze w grudniu znajdziecie również ekscytujące i docenione przez krytyków filmy – w tym ciepłą komedię Aleksandra Pietrzaka "Czarna owca" czy nagrodzoną wieloma prestiżowymi statuetkami "Papuszę" z Jowitą Budnik w roli głównej.  

Poniżej znajdziecie listę najciekawszych propozycji Playera na grudzień. 

***

"Chyłka – Oskarżenie" – 30 listopadaKoniec listopada to co prawda nie grudzień, ale korzystamy z okazji, żeby przypomnieć Wam o premierze 5. sezonu jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Co więcej, to już ostatnia odsłona ekscytujących zmagań niepokornej mecenas Joanny Chyłki, przygotujcie się więc na bardzo emocjonalne pożegnanie. W nowych odcinkach Joanna Chyłka przygląda się sprawie działacza opozycji, który odsiaduje w więzieniu wyrok za zamordowanie czwórki dzieci. Pełne zwrotów akcji dochodzenie będzie stawiało zarówno przed bohaterką, jak i widzami pytanie, czy faktycznie skazano niewinnego człowieka. Wiemy, że wielu z Was czeka jednak na odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy Chyłka i "Zordon" będą w końcu razem? Sprawdźcie 30 listopada. 

***

"Blackout" – finał 10 grudnia


Pewnego dnia świat pogrąża się w ciemności, a życie na całej planecie zaczyna wymierać. Z wyjątkiem niewielkiego obszaru w Europie Wschodniej. Jego mieszkańcy, wciąż posiadający prąd, wysyłają na rozpoznanie niebezpiecznego terenu kolejne grupy zwiadowcze. W międzyczasie okazuje się, że ten globalny incydent rozbudził w niektórych ludziach zdolności telepatyczne. Brzmi intrygująco? Nie bez powodu rosyjski serial "Blackout", będący kontynuacją filmu "Ostatni posterunek" cieszy się na świecie taką popularnością. 10 grudnia widzowie Playera będą mogli poznać losy swoich ulubionych bohaterów w ostatnim sezonie serialu. Jaki będzie finał tej przerażającej apokalipsy? Nie przegapcie. 

***

"Czarna owca" – 10 grudniaBlisko 5 tysięcy głosów i średnia ponad 7 na Filmwebie. Co tak urzekło widzów w najnowszym filmie Aleksandra Pietrzaka? Twórca "Juliusza" opowiada tym razem o tym, co wszyscy dobrze znamy, czyli rodzinnych perypetiach. A tych jest tu całe mnóstwo, bo wszystko w rodzinie Gruzów leci na łeb na szyję. Reżyser ma jednak wyjątkowy dar do opowiadania o problemach z lekkością i humorem. Z "Czarnej owcy" płynie więc optymistyczny przekaz, by ze spokojem ducha akceptować wszelkie przeciwności, a jedyne, co pozostaje po katastrofie, to budować nowe na zgliszczach starego. Na ekranie plejada gwiazd, m.in. Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Anna Smołowik, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka.

***

"Papusza" – 10 grudniaZdobywca 5 Złotych Lwów, a także 4 Orłów – za zdjęcia, muzykę, scenografię i kostiumy – zachwyca nie tylko warstwą wizualną. Oglądana w czerni i bieli historia Joanny Kos-Krauze oraz Krzysztofa Krauzego opowiada o pierwszej romskiej poetce, której wiersze zostały spisane i przetłumaczone na język polski. To także historia pięknej przyjaźni trzech wielkich poetów: tytułowej Papuszy, Jerzego Ficowskiego oraz Juliana Tuwima. W tle poruszające losy Romów w XX wieku. Mimo poważnych tematów znalazło się tu też miejsce na humor. W roli tytułowej – Jowita Budnik.

***

"Kontrola" – 21 grudniaTuż przed Świętami 21 grudnia będziecie mogli poznać dalsze losy bohaterek "Kontroli" – serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Natalia i Majka to dwie młode dziewczyny, które kiedyś wiele łączyło. Pewnego dnia niespodziewanie natykają się na siebie podczas kontroli na lotnisku i to spotkanie okazuje się dla nich zupełnie nowym początkiem. Między nimi zaczyna się walka o dawne uczucie. To sytuacja skazana na porażkę czy szansa na prawdziwe zmiany? Dzieło Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, zrealizowane początkowo jako szkolna etiuda, okazał się tak wciągającą podróżą przez prawdziwie ludzkie uczucia, że trudno nie wyczekiwać jej kontynuacji.
Informacja sponsorowana