Premiera serialu "Alex Rider" 15 września w AXN

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+%22Alex+Rider%22+15+wrze%C5%9Bnia+w+AXN-139267
Premiera serialu "Alex Rider" 15 września w AXN
źródło: materialy promocyjne
Alex Rider - zwykły nastolatek, niezwykły szpieg, bohater mimo woli. To serial o londyńskim nastolatku, który od dzieciństwa nieświadomie szkolony jest do bycia częścią niebezpiecznego świata szpiegostwa. Po śmierci swojego wuja, który okazał się brytyjskim szpiegiem, chłopak musi całkowicie zmienić swoje życie i rozpoczyna przygodę, która wywraca jego rzeczywistość do góry nogami. Alex, pod naciskiem brytyjskiego wywiadu, zostaje zwerbowany do Point Blanc, tajemniczej szkoły we francuskich Alpach. Tak zaczyna się pełna napięcia historia młodocianego szpiega. Czy Alex wykona swoje zadanie i przede wszystkimczy wyjdzie z niego cały? Serial oparty jest na niezwykle popularnej serii książek Anthonyego Horowitza, która została przetłumaczona na 35 języków i ma ogromną rzeszę fanów. Horowitz jest też twórcą serialu.

Premiera serialu "Alex Rider" we wtorek 15 września o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00 w AXN.O AXN


AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale i wyselekcjonowane filmy akcji. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, obyczajowych oraz sensacyjnych. Obecnie w AXN można zobaczyć takie seriale jak: "Absentia 3", "MacGyver 4", "Zabójcze umysły 15", 3. sezon "S.W.A.T. – jednostka specjalna" i "SEAL Team" oraz wiele innych. Na kanale można oglądać też filmy m.in. "Przyjaciele z kasą", "Żona na niby" czy "Pociąg z forsą". Kanał AXN dociera ze swoją ofertą do ponad 50 krajów w Azji, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie i jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 kanał dostępny jest także w wersji High Definition. Więcej informacji na temat AXN można znaleźć na stronie internetowej: www.axn.pl

O Sony Pictures Television


Sony Pictures Television (SPT) to jeden z wiodących dostawców treści telewizyjnych, produkujący i dystrybuujący programy na całym świecie – w każdym gatunku i na każdej platformie. Poza zarządzaniem jedną z największych w branży bibliotek cieszących się popularnością filmów fabularnych oraz programów i formatów telewizyjnych, SPT jest również doskonale prosperującym globalnym producentem. Jest właścicielem 24 spółek produkcyjnych, będących w całości jego własnością lub prowadzących działalność w ramach joint venture w 12 krajach, posiada kanały linearne i digitalowe na całym świecie. Sony Pictures Television jest spółką Sony Pictures Entertainment Company.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: