John Malkovich debiutuje w uniwersum Marvela! Gdzie go zobaczymy?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Malkovich+do%C5%82%C4%85cza+do+obsady+widowiska+Marvela+%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22-155482
John Malkovich debiutuje w uniwersum Marvela! Gdzie go zobaczymy?
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
Marvel zamierza zmienić nową "Fantastyczną Czwórkę" w naprawdę spektakularne widowisko... przynajmniej jeśli chodzi o obsadę. Właśnie poznaliśmy nazwisko kolejnej gwiazdy, która pojawi się na planie.

John Malkovich w "Fantastycznej Czwórce"Jak donosi portal Deadline, angaż do "The Fantastic Four" otrzymał właśnie John Malkovich. Będzie to jego debiut w uniwersum Marvela. I pierwsza rola w ekranizacji komiksu od ponad dekady. W 2010 roku zagrał w "RED" i "Jonah Hex", a w 2013 roku w "RED 2".

Na chwilę obecną nie wiemy jednak, w kogo w widowisku Marvela wcieli się Malkovich. Projekt jest bowiem trzymany w tajemnicy i szczegóły fabuły z trudem przedostają się do sieci.


"Fantastyczna Czwórka": co na razie wiemy o filmieZa kamerą widowiska Marvela "The Fantastic Four" stanie Matt Shakman. Nie będzie to historia typu origin. Zdjęcia do filmu ruszą pod koniec lata. Marvel już wyznaczył jego premierę na koniec lipca 2025.

Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa, Vanessa Kirby - Sue Storm, Joseph Quinn wystąpi jako Johnny Storm, a Ebon Moss-Bachrach - jako Ben Grimm.

W roli Srebrnej Surferki pojawi się natomiast Julia Garner.

Zwiastun filmu "Jonah Hex"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones