Przedpremierowe pokazy "Naznaczonego" już w ten weekend

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Przedpremierowe+pokazy+%22Naznaczonego%22+ju%C5%BC+w+ten+weekend-75480
Ze względu na znakomite opinie po testowych pokazach "Naznaczonego" firma Vision Film, dystrybutor filmu zdecydowała się wprowadzić film do kin już tydzień wcześniej. Najnowszą produkcję twórców "Paranormal Activity" i "Piły" będziemy mogli oglądać na kilkudziesięciu  pokazach  przedpremierowych już w najbliższy weekend.

"Naznaczony"  to jedna z największych filmowych niespodzianek tego roku. Film okazał się niesamowitym sukcesem komercyjnym w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wynik, który osiągnął w dniu premiery znacznie przekroczył oczekiwania zarówno analityków, jak i producentów. Minimalne spadki z tygodnia na tydzień potwierdziły, że nowe dzieło twórców "Paranormal Activity" zyskało ogromną sympatię ze strony publiczności. Pierwsze słowa jakie można usłyszeć po wyjściu z kina to: "przerażający", "zaskakujący", czy "klimatyczny".

Film spodobał się nie tylko widzom, ale także i krytykom. Na Rottentomatoes zdobył około 70 % pozytywnych recenzji, co biorąc pod uwagę gatunek filmu jest wynikiem znakomitym. Krytycy chwalili błyskotliwą reżyserię, nastrojowe zdjęcia i genialny montaż. Reżyser filmu, James Wan, którego znamy przede wszystkim jako twórcę "Piły" zebrał wiele pochwał za umiejętne budowanie napięcia, a przede wszystkim za nie epatowanie krwią i przemocą, z czego znane były jego poprzednie filmowe dokonania.
 
"Naznaczony" to obowiązkowa pozycja dla miłośników horrorów i thrillerów. Film już od piątku będzie można zobaczyć na seansach przedpremierowych w największych sieciach kin w całym kraju.