Rachel Zegler jako Julia, Kit Connor ("Heartstopper") jako Romeo. Pasują do tych ról?

CBR, Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rachel+Zegler+jako+Julia%2C+Kit+Connor+%28%22Heartstopper%22%29+jako+Romeo.+Pasuj%C4%85+do+tych+r%C3%B3l-155085
Rachel Zegler jako Julia, Kit Connor ("Heartstopper") jako Romeo. Pasują do tych ról?
źródło: Getty Images
autor: Gary Miller
Aktualizacja: tajemnicza adaptacja "Romea i Julii", którą w swoich mediach społecznościowych zapowiedzieli Kit Connor i Rachel Zegler, zostanie wystawiona na Broadwayu. Premiera już jesienią.

Kit Connor w serialu "Heartstopper"

Kit Connor jako Romeo, Rachel Zegler jako Julia


Rachel Zegler i Kit Connor, aktor najlepiej znany z serialu "Heartstopper", udostępnili na Instagramie bliźniacze posty. Były to dwie części grafiki składającej się na napis "R+J". W obu wpisach jako lokalizację wybrano Weronę, czyli miasto, w którym toczyła się akcja słynnej sztuki Williama Szekspira. Jedynym komentarzem zarówno ze strony Zegler, jak i Connora, były emotikony przedstawiające serce i sztylet. Oryginalne wpisy możecie zobaczyć poniżej: 

Sztuka w reżyserii Sama Golda trafi na deski Boradwayu już jesienią. Znajdą się w niej kompozycje nagrodzonego Grammy Jacka Antonoffa. Za choreografię odpowiadać będzie Sonya Tayeh. 

Skąd znamy Rachel Zegler?


Rachel Zegler zyskała rozgłos dzięki występowi w nowej wersji "West Side Story". Rola Marii przyniosła jej m.in. Złoty Glob. W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć ją w widowiskach "Shazam! Gniew bogów" i "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Aktualnie jej filmografię zamyka komedia sci-fi "Y2K", która zadebiutowała na tegorocznym festiwalu South by Southwest. Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem jest m.in. "Śnieżka", czyli aktorska wersja klasycznej animacji Disneya. Jej premiera zaplanowana jest na marzec 2025 roku.

Zobacz zwiastun "Ballady ptaków i węży"


"Ballada ptaków i węży" to prequel "Igrzysk śmierci". Film w reżyserii Francisa Lawrence'a trafił na ekrany kin w listopadzie ubiegłego roku. W rolach głównych mogliśmy zobaczyć Toma Blytha (jako młodego Coriolanusa Snowa) i Rachel Zegler (jako trybutkę Lucy Gray Baird). Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones