Reżyserzy "Bad Boys for Life" nakręcą film dla Marvela?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyserzy+%22Bad+Boys+for+Life%22+nakr%C4%99c%C4%85+film+dla+Marvela-136304
Czy Adil El Arbi i Bilall Fallah, reżyserzy "Bad Boys for Life" nakręcą film dla Marvela? Jest taka szansa, bowiem panowie spotkali się z przedstawicielami studia. Czy coś z tych rozmów wyjdzie?

GettyImages-1199132060.jpg Getty Images © Alexander Tamargo

To na razie nic konkretnego. Po prostu spotkali się z nami, zdradził El Arbi w udzielonym niedawno wywiadzie. Powiedzieli, że podobał im się nasz film i spytali, "hej, co chcielibyście zrobić? Poszukajmy jakiegoś wspólnego projektu". Chwilowo nie ma więc żadnych planów, to była tylko rozmowa. Zobaczymy, czy znajdziemy coś fajnego.

Po starcie Disney+ opcji jest bardzo dużo, dodał twórca. Możesz zrobić film albo serial. Byliśmy tak zajęci "Bad Boys", że nie zbadaliśmy jeszcze wszystkich możliwości. Zabierzemy się teraz do sprawdzenia, co mają w zanadrzu. Chętnie znaleźlibyśmy coś, nad czym moglibyśmy razem pracować. Nie wiemy jednak jeszcze, co by to mogło być.

To, że doszło do takiego spotkania, nie powinno nikogo dziwić. Box-office'owy sukces "Bad Boys for Life" otworzył przed reżyserskim duetem szereg drzwi i pewnie Marvel jest tylko jednym ze studiów, które ustawiło się w kolejce do El Arbiego i Fallaha. Myślicie, że duet sprawdziłby się przy jakimś projekcie Marvela?
Udostępnij: