Czy to oni uratują "Bad Boys For Life"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+to+oni+uratuj%C4%85+%22Bad+Boys+For+Life%22-126815
Gotowi na powrót Bad Boys? Chociaż doniesienia z zeszłego roku nie pozwalały na optymizm, wygląda na to, że trzecia część sensacyjnej serii może jednak powstać. 


Dla Sony Pictures to wciąż prestiżowy projekt, studio negocjuje właśnie z duetem Adil El Arbi - Bilall Fallah, który miałby wyreżyserować "Bad Boys For Life". Produkcja ruszyłaby pełną parą już w kwietniu, a pokierowałby nią niezastąpiony Jerry Bruckheimer. W głównych rolach zobaczylibyśmy oczywiście Martina Lawrence'a i Willa Smitha

"Bad Boys for Lifepiszemy już od paru lat. W zeszłym roku projekt był najbliżej realizacji, ale pożegnał się z nim wówczas reżyser Joe Carnahan. Wytwórni nie udało się znaleźć jego następcy, a sam Will Smith nie zamierzał czekać, aż coś się w tej sprawie zmieni i zajął się innymi widowiskami, jak "Suicide Squad 2" czy "Aladdin".

Reżyserzy to Belgowie urodzeni w Maroku, którzy w 2015 roku rozbili bank na festiwalu w Toronto uwspółcześnioną wersją "Romeo i Julii", filmem "Black". Wcześniej przymierzano ich do reżyserii rebootu "Gliniarza z Beverly Hills", ale nic z tego nie wyszło. Jak myślicie, czy godnie zastąpią Michaela Baya?
Udostępnij: