Kim jest "dupek" z opowieści Rebel Wilson? Aktorka ujawnia nazwisko

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rebel+Wilson+oskar%C5%BCa+Sach%C4%99+Barona+Cohena+o+molestowanie.+Aktorka+napisa%C5%82a+o+nim+w+ksi%C4%85%C5%BCce-154749
Kim jest "dupek" z opowieści Rebel Wilson? Aktorka ujawnia nazwisko
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Wczoraj informowaliśmy, że Rebel Wilson zamierza ujawnić nazwisko znanego aktora, który miał dopuścić się wobec niej szeregu niewłaściwych zachowań. Przeczytaj: Rebel Wilson ujawni nazwisko aktora, który miał ją molestować. "Dupek próbuje mi grozić".  Konflikt między gwiazdą "Pitch Perfect" a tajemniczym kolegą z planu musiał eskalować. Wilson postanowiła nie czekać do premiery książki i już dziś powiedziała, o kogo chodzi. 

Kim jest "dupek" z opowieści Rebel Wilson? Aktorka ujawnia nazwisko


Rebel Wilson ujawniła, że "dupkiem", któremu poświęciła cały rozdział w swojej autobiografii, jest Sacha Baron Cohen. Aktorka spotkała się z nim na planie komedii "Grimsby". 

Nie pozwolę sobie, by prześladowali mnie lub uciszali sowicie opłacani prawnicy lub piarowcy od zarządzania kryzysem. Dupkiem, którego opisałam w jednym rozdziale swojej książki, jest Sacha Baron Cohen – napisała w relacji na Instagramie. Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: 


Najważniejsze filmy Rebel Wilson


Rebel  Wilson to urodzona w Australii aktorka i komiczka. Aktualnie pracuje nad swoim reżyserskim debiutem – musicalem "The Deb", w którym zagra także główną rolę. W jej filmografii znajdziemy liczne komedie: trzy części "Pitch Perfect", "Sztanga i Cash", "Jak to robią single", "Jojo Rabbit", "Jak romantycznie!" czy "Oszustki". Ostatnio mogliśmy oglądać ją w produkcji Netfliksa pt. "Powrót do liceum" i dramacie "Dopóki mnie pamiętasz".

Zobacz zwiastun filmu "Grimsby"


"Grimsby" to brytyjsko-amerykańska komedia, która trafiła na ekrany kin w lutym 2016 roku. Poza Sachą Baronem Cohenem i Rebel Wilson wystąpili w nim m.in. Mark Strong i Isla Fisher. Zobaczcie zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones