Wypadek na planie "Bride Hard", najnowszego filmu Rebel Wilson. Co się stało?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wypadek+na+planie+%22Bride+Hard%22%2C+najnowszego+filmu+Rebel+Wilson.+Co+si%C4%99+sta%C5%82o-151723
Wypadek na planie "Bride Hard", najnowszego filmu Rebel Wilson. Co się stało?
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Tydzień temu Rebel Wilson miała wypadek na planie swojego najnowszego filmu, komedii akcji "Bride Hard". Nie w taki sposób chciałam zakończyć ten film! Trzy szwy i noc w szpitalu po wypadku kaskaderskim o czwartej rano – napisała wówczas na Instagramie, ilustrując tekst zdjęciem z rozbitym nosem. Teraz gwiazda zaktualizowała informacje o swoim stanie.

Rebel Wilson miała wypadek na planie filmu. Co się stało?


Rebel Wilson opowiedziała o okolicznościach wypadku w instagramowym stories. Materiały te mogą zobaczyć tylko zalogowani użytkownicy. Znikają one po 24 godzinach od publikacji i aktualnie nie są już dostępne. Wypowiedź aktorki cytuje jednak portal Deadline.

Cześć wszystkim, co słychać? Chciałam podziękować za wszystkie życzenia. Rekonwalescencja przebiega naprawdę wspaniale – powiedziała Wilson. Kręciłam niezależny film w miejscowości Savannah w stanie Georgia. Byłam w  połowie nocnych zdjęć, mojej ostatniej sceny w filmie, więc miałam już za sobą wszystkie kozackie sceny walki. I właśnie wtedy dostałam w twarz rękojeścią pistoletu. Był to totalny przypadek i ogromny szok. Ale na szczęście szybko wracam do zdrowia, chciałam więc podziękować wszystkim za życzenia.

Co wiemy o "Bride Hard", nowym filmie Rebel Wilson?


W "Bride Hard" Rebel Wilson gra druhnę i tajną agentkę. Kiedy goście wesela zostają wzięci jako zakładnicy przez grupę najemników, bohaterka bierze sprawy w swoje ręce. Nie zamierza odpuścić osobie, która ośmieliła się zrujnować ślub jej najlepszej przyjaciółki. Za sterami projektu stoi Simon West – twórca takich hitów jak "Con Air – Lot skazańców", "Sprawa honoru", "Lara Croft: Tomb Raider" czy "Niezniszczalni 2".

Zobacz zwiastun dramatu "Dopóki mnie pamiętasz" z Rebel Wilson


Aktualnie filmografię Rebel Wilson zamyka dramat "Dopóki mnie pamiętasz". Zobaczcie jego zwiastun: Gwen po urazie mózgu nie rozpoznaje siebie, co wpływa także na jej relację z partnerką Toni. Po tym jak Joe doznał urazu mózgu, Sarah martwi się, że mąż stopniowo zapomni o ich wspólnej przeszłości. Toni codziennie stawia czoła nowym wyzwaniom, z którymi także Sarah może się identyfikować. Wraz z dr Farmer, która jest przekonana, że istnieją szanse na wyleczenie, walczą o przyszłość ludzi, których kochają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones