Rebel Wilson ujawni nazwisko aktora, który miał ją molestować. "Dupek próbuje mi grozić"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rebel+Wilson+ujawni+nazwisko+aktora%2C+kt%C3%B3ry+mia%C5%82+j%C4%85+molestowa%C4%87.+%22Dupek+pr%C3%B3buje+mi+grozi%C4%87%22-154740
Rebel Wilson ujawni nazwisko aktora, który miał ją molestować. "Dupek próbuje mi grozić"
źródło: Getty Images
autor: Brendon Thorne
Rebel Wilson twierdzi, że hollywoodzki aktor groził jej, gdy zapowiedziała, że ujawni jego nazwisko w swojej autobiografii. Prawdopodobnie chodzi o jej partnera z planu, który miał dopuścić się wobec niej szeregu niewłaściwych zachowań. Przypominamy: Rebel Wilson dołącza do ruchu #MeToo. Aktorka opowiedziała o molestowaniu na planie. Książka zatytułowana "Rebel Rising" ma się ukazać już 2 kwietnia.

Rebel Wilson ujawni nazwisko aktora, który molestował ją na planie


Rebel Wilson jest zdeterminowana, by ujawnić nazwisko tajemniczego aktora, który miał molestować ją na planie filmowym. W niedostępnym już materiale na Instastories aktorka napisała:

Teraz ten dupek próbuje mi grozić. Zatrudnił piarowca, który ma zarządzać jego wizerunkiem w kryzysie i prawników. Próbuje powstrzymać prasę przed publikowaniem informacji o mojej nowej książce. Ale książka WYJDZIE i wszyscy poznacie prawdę.

Wydarzenie, o którym mowa, zmusiło aktorkę do przyjęcia polityki "zero dupków" podczas poszukiwania pracy w USA. 

Kiedy przybyłam do Hollywood, wszyscy mówili "Mam politykę zero dupków, co oznacza, że nie pracuję z dupkami". Pomyślałam wtedy "Ekstra, to brzmi bardzo rozsądnie i logicznie" – powiedziała. Dopiero później dotarło do mnie, co rozumieli przez to starsi ludzie z branży. Miałam okazję pracować z wyjątkowo wrednym dupkiem, więc teraz rygorystycznie przestrzegam polityki zero dupków. W swojej książce poświęciłam mu cały rozdział. To rozdział 23, a gość był naprawdę wyjątkowym dupkiem.

Najważniejsze filmy Rebel Wilson. Zobacz zwiastun filmu "Dopóki mnie pamiętasz"


Rebel  Wilson to urodzona w Australii aktorka i komiczka. Aktualnie pracuje nad swoim reżyserskim debiutem – musicalem "The Deb", w którym zagra także główną rolę. W jej filmografii znajdziemy liczne komedie: trzy części "Pitch Perfect", "Sztanga i Cash", "Jak to robią single", "Jojo Rabbit", "Jak romantycznie!" czy "Oszustki". Ostatnio mogliśmy oglądać ją w produkcji Netfliksa pt. "Powrót do liceum" i dramacie "Dopóki mnie pamiętasz". Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones