Sacha Baron Cohen odpowiedział na zarzuty Rebel Wilson. Faktycznie był dupkiem?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sacha+Baron+Cohen+odpowiedzia%C5%82+na+zarzuty+Rebel+Wilson.+Faktycznie+by%C5%82+dupkiem+%E2%80%93+Filmweb-154767
Sacha Baron Cohen odpowiedział na zarzuty Rebel Wilson. Faktycznie był dupkiem?
Rebel Wilson ujawniła wczoraj nazwisko aktora, o którym wyrażała się ostatnio per "dupek" za to, jak traktował ją na planie komedii "Grimsby". "Dupkiem" okazał się Sacha Baron Cohen. Wilson zdradziła też Cohen próbuje za wszelką cenę powstrzymać prasę przed publikowaniem informacji o jej nowej książce, gdzie ma zamiar ujawnić wszystkie szczegóły na temat jego niewłaściwego zachowania. Włącznie z tym, jakoby Cohen namawiał ją do pojawienia się w filmie nago.

Cohen właśnie odpowiedział. 

Sacha Baron Cohen odpowiada Rebel WilsonGwiazda "Borata" wypowiedział się dla Variety za pośrednikiem swojego rzecznika w takich oto słowach:

Chociaż doceniam mówienie o takich sprawach, to jednak tym wyraźnie fałszywym oskarżeniom zaprzeczają szczegółowe dowody, włącznie z dokumentami z tego okresu, nagraniami wideo oraz relacjami świadków obecnych przed, w trakcie, a także po ukończeniu produkcji "Grimsby".


Rebel Wilson i Sacha Baron Cohen w filmie Grimsby
Sama Rebel Wilson opublikowała wczoraj na swoim Instagramie wpis o treści:

Nie pozwolę sobie, by prześladowali mnie lub uciszali sowicie opłacani prawnicy lub piarowcy od zarządzania kryzysem. 

Rebel zarzuca Cohenowi m.in. niestosowne zachowanie:

Miałam okazję pracować z wyjątkowo wrednym dupkiem, więc teraz rygorystycznie przestrzegam polityki zero dupków. W swojej książce poświęciłam mu cały rozdział. To rozdział 23, a gość był naprawdę wyjątkowym dupkiem.

Oraz:

Teraz ten dupek próbuje mi grozić. Zatrudnił piarowca, który ma zarządzać jego wizerunkiem w kryzysie i prawników. Próbuje powstrzymać prasę przed publikowaniem informacji o mojej nowej książce. Ale książka WYJDZIE i wszyscy poznacie prawdę.

Książka zatytułowana "Rebel Rising" ma się ukazać już 2 kwietnia. 

Zwiastun filmu "Grimsby"W filmie "Grimsby" Sacha Baron Cohen i Rebel Wilson wcielili się w parę kochanków. Zobaczcie zwiastun. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones