Czy szczupłe osoby mogą żartować z nadwagi? Rebel Wilson odpowiada

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+szczup%C5%82e+osoby+mog%C4%85+%C5%BCartowa%C4%87+z+nadwagi+Rebel+Wilson+odpowiada-155920
Czy szczupłe osoby mogą żartować z nadwagi? Rebel Wilson odpowiada
Rebel Wilson, która ma ostatnio na pieńku z Sachą Baronem Cohenem, być może właśnie zyskała nowych antagonistów. Gwiazda "Druhen", "Pitch Perfect", a niedawno także "Oszustek" z Anne Hathaway, powiedziała, co sądzi o pomyśle, by postacie homoseksualne w filmach grały wyłącznie osoby homoseksualne w życiu prywatnym. Co więcej, nawiązała do tego tematu, poruszając inną delikatną sprawę dotyczącą żartów z nadwagi. Co Rebel Wilson o tym sądzi?

Rebel Wilson o aktorskich reprezentacjach w HollywoodWilson wzięła ostatnio udział w dyskusji na temat granic dowcipów – m.in. o tym, czy kobietom uchodzi więcej i czy osoby szczupłe mogą żartować z nadwagi. 

Myślę, że to trudne – zaczęła Wilson. Zahaczamy tu o kwestię: O, tylko heteroseksualni aktorzy i aktorki mogą grać heteroseksualne postacie, a homoseksualne – wyłącznie homoseksualne. A przecież to bzdura

I dodała:

Moim zdaniem aktor powinien móc zagrać każdą rolę, jaką zechce. Uważam też, że w komedii warto flirtować z granicami tego, co jest akceptowalne. Czasem się je przekracza, bo ostatecznie chodzi o to, żeby dostarczać rozrywkę. 

"Pitch Perfect"

Rebel Wilson nazywa Sachę Barona Cohena "dupkiem"Przypomnijmy: Rebel Wilson ujawniła, że pewien hollywoodzki aktor groził jej, gdy zapowiedziała, że ujawni w swojej autobiografii jego nazwisko jako osoby posuwającej się do molestowania na planie.

W niedostępnym już materiale na Instastories aktorka napisała:

Teraz ten dupek próbuje mi grozić. Zatrudnił piarowca, który ma zarządzać jego wizerunkiem w kryzysie i prawników. Próbuje powstrzymać prasę przed publikowaniem informacji o mojej nowej książce. Ale książka WYJDZIE i wszyscy poznacie prawdę.

Niedługo potem okazało się, że tym "dupkiem" jest Sacha Baron Cohen. Autor "Borata" wystosował w tej sprawie oświadczenie, w którym stanowczo odżegnuje się od zarzutów. 

Za pośrednictwem swojego rzecznika odpowiedział:

Chociaż doceniam mówienie o takich sprawach, to jednak tym wyraźnie fałszywym oskarżeniom zaprzeczają szczegółowe dowody, włącznie z dokumentami z tego okresu, nagraniami wideo oraz relacjami świadków obecnych przed, w trakcie, a także po ukończeniu produkcji "Grimsby".

Zwiastun filmu "Grimsby"W filmie "Grimsby" Sacha Baron Cohen i Rebel Wilson wcielili się w parę kochanków. Zobaczcie zwiastun. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones