Rebel Wilson kręci swój debiutancki film. O czym?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rebel+Wilson+kr%C4%99ci+sw%C3%B3j+debiutancki+film.+O+czym+%E2%80%93+Filmweb-150910
Rebel Wilson kręci swój debiutancki film. O czym?
źródło: Getty Images
autor: Dave J Hogan
Rebel Wilson – aktorka znana między innymi z takich produkcji, jak "Pitch Perfect", "Jak romantycznie" czy "Oszustki" – ogłosiła, że zadebiutuje w roli reżyserki. Jej pierwszy film nosi tytuł "The Deb" i ma być musicalem. Wilson zapowiedziała także, że zagra w nim jedną z postaci. 

"The Deb" – debiutancki film Rebel Wilson. Co to będzie?


"The Deb" to adaptacja sztuki teatralnej pod tym samym tytułem wystawianej w teatrze otwartym na cześć samej Rebel i noszącym jej imię – The Rebel Theatre. Historia opowiada o dwóch kobietach z bardzo różnych światów – z buszu i wielkiego miasta – które szukają samoakceptacji. 

Wilsona zdradziła, że kiedy tylko obejrzała "The Deb" na scenie, dostrzegła w nim filmowy potencjał. Jej zdaniem to połączenie "Wesela Muriel" i  "Priscilli, królowej pustyni". 

Scenariusz filmu piszą Hannah Reilly i Meg Washington, autorki scenicznego oryginału.

Zdjęcia mają się rozpocząć w sierpniu w Australii w Sydney i wiejskich rejonach Walii. Wilson zapowiedziała, że w filmie pojawią się dwie zupełnie nowe piosenki napisane specjalnie na potrzeby wersji ekranowej. 

Przy okazji oświadczenia na temat filmu Rebel Wilson zdradziła również, że w przyszłym roku ona i jej narzeczona, łotewska bizneswoman Ramona Agruma, planują ślub. 

Rebel Wilson – najważniejsze role


Pochodząca z Sidney Wilson zaczęła swoją aktorską karierę jeszcze na początku lat 2000. Jedną z jej pierwszych bardziej pamiętnych ról był występ w "Druhnach" w 2011 roku w duecie z Mattem Lucasem. Sławę na światową skalę przyniosła jej seria "Pitch Perfect", gdzie wcieliła się w ukochaną przez widzów Amy. W jej filmografii znajdziemy wiele komediowych ról, w tym w "Jak to robią single", "Jak romantycznie!"  i w "Oszustkach". Ostatnio Wilson spróbowała również swoich sił w dramacie pod tytułem "Dopóki mnie pamiętasz". Aktorka gra też w teatrze. 

Zwiastun filmu "Dopóki mnie pamiętasz"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones