Czuć nostalgię? Gwiazda lat 90. w komedii o fankach boysbandu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+serialu+%22Jezioro+marze%C5%84%22+James+Van+Der+Beek+obok+Rebel+Wilson+i+Leslie+Mann+w+komedii+%22Rock+the+Boat%22-149859
Czuć nostalgię? Gwiazda lat 90. w komedii o fankach boysbandu
źródło: Getty Images
autor: Michael Tullberg
Rebel Wilson ("Dopóki mnie pamiętasz") i Leslie Mann ("Bańka") zagrają w komedii "Rock the Boat". Twórcą filmu jest reżyser "Zwierzaka", "Dziewczyny z sąsiedztwa" i "Udając gliniarzy" Luke Greenfield. Warunki angażu negocjuje także James Van Der Beek, czyli serialowy Dawson Leery z "Jeziora marzeń".

GettyImages-1427658277.jpg Getty Images © Thomas Niedermueller


"Rock the Boat" – o czym opowie film?Bohaterkami filmu będą cztery kobiety, które jako licealistki w latach 90. były zakochane w członkach popularnego boysbandu 4Play. Po dwudziestu latach grupa ogłasza powrót do koncertowania. Tym razem mają występować podczas rejsu na statku wycieczkowym. Przyjaciółki kupują bilety i udają się w podróż ku odnowieniu dawnej znajomości.

Van Der Beek wcieli się w jednego z członków 4Play. Twórcy mają w planach zatrudnienie innych znanych aktorów, do których wzdychały nastolatki w latach 90. Ci również mają zagrać muzyków z boysbandu.

Projekt powstaje dla firmy eOne. Zakupem praw do tytułu interesuje się Netflix, więc prawdopodobnie premiera gotowego filmu odbędzie się właśnie na platformie streamingowej.

"Jezioro marzeń" – hit sprzed latW latach 1998-2003 James Van Der Beek występował w pokazywanym na całym świecie serialu "Jezioro marzeń". Jego bohater, piętnastoletni Dawson Leery to licealista mieszkający w miasteczku Capeside w Massachusetts. Wraz ze swoją grupą przyjaciół – Joey Potter (Katie Holmes), Paceym Witterem (Joshua Jackson) czy nowoprzybyłą do miasteczka Jen Lindley (Michelle Williams) – przeżywa swoje pierwsze miłości, złamane serca i inne problemy okresu dorastania. Wyemitowano 128 odcinków serialu Kevina Williamsona, który był jedną z pierwszych produkcji skierowanych do nastoletniego widza podejmujących temat trudności wkraczania w dojrzałość.

Van Der Beek wcielił się w Leery'ego w popkulturowej parodii "Straszny film". Poniżej zobaczcie zwiastun słynnej produkcji:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones