Schwarzenegger to CAO Netfliksa - Chief Action Officer

https://www.filmweb.pl/news/Schwarzenegger+to+CAO+Netfliksa+-+Chief+Action+Officer-150880
Schwarzenegger to CAO Netfliksa - Chief Action Officer
Netflix zaprezentował nowy klip promujący swoje nadchodzące premiery. Gościnnie wystąpił w nim Arnold Schwarzenegger, który jest gwiazdą wchodzącego w tym tygodniu na platformę serialu "Fubar". W klipie, który znajdziecie poniżej, Arnold Schwarzenegger ogłoszony został CAO Netfliksa - Chief Action Officer.


Szef akcji Netfliksa promuje serial "Wiedźmin" i widowisko "Tyler Rake 2"W klipie promocyjnym oprócz "Fubar" znalazły się też tytuły, które już są dostępne na platformie Netflix, jak serial "Nocny agent" i film "Matka". Klip przypomina również o nadchodzących premierach takich produkcji jak "Tyler Rake 2", "Wiedźmin" (trzeci sezon) czy "Misja Stone".

W klipie znalazły się urywki serialu "The Brothers Sun", którego gwiazdą jest Michelle Yeoh. Netflix zaprezentował też nowe zdjęcia z tego serialu:


Netflix ogłosił także, że 24 sierpnia na platformie zadebiutuje nowy serial producentki "Wiedźmina" Lauren Schmidt Hissrich. Projekt nosi tytuł "Who Is Erin Carter?" i jest historią Amerykanki wiodącej spokojne życie w Hiszpanii. Jest mamą, żoną, nauczycielką. Nikt nie podejrzewał jej o to, że jest też niezrównaną maszyną do zabijania. To się zmieni, kiedy w czasie napadu na sklep wkroczy do akcji. Teraz wszyscy będą zadawać sobie jedno pytanie: Kim jest Erin Carter?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones