Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+%22Jack+Reacher%22+na+bazie+%22Poziomu+%C5%9Bmierci%22-136114

Serialowy "Jack Reacher" na bazie "Poziomu śmierci"

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • VOD, Seriale
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Amazon przygotowuje się do realizacji serialu "Jack Reacher". Teraz dowiedzieliśmy się, który z tomów obszernego cyklu Lee Childa stanowić będzie podstawę fabuły pierwszego sezonu. To "Poziom śmierci", który otworzył powieściową serię w 1997 roku.

CHILD-LEE-POZIOM-SMIERCI-125X195-5-600px.jpg


W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.

"Jack Reacher" jest wspólnym projektem Amazon Studios, Skydance Television i Paramount Television Studios. Trójka ta ma już na swoim koncie jeden tytuł - "Jack Ryan".

Twórcą serialu i jego prowadzącym jest Nick Santora, który pracuje również dla platformy Quibi nad serialowym rebootem "Ściganego".