Taylor Swift w Marvelu? Plotka powraca

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Taylor+Swift+i+Szef+Marvela+Kevin+Feige+spotkali+si%C4%99.+Piosenkarka+trafi+do+MCU-155690
Taylor Swift w Marvelu? Plotka powraca
źródło: Getty Images
autor: Gilbert Flores/Golden Globes 2024 /
Jak bumerang wracają plotki na temat dołączenia piosenkarki Taylor Swift do kinowego uniwersum Marvela. Tym razem atmosferę podgrzał Daniel Richtman, który specjalizuje się w rozpowszechnianiu niepotwierdzonych doniesień z Hollywood.

Taylor Swift i Marvel. Dwa światy połączą się?Plotki na temat udziału Taylor Swift w widowisku Marvela krążą od dawna. Jednak naprawdę rozgrzały fanów, kiedy piosenkarkę zauważono w ubiegłym roku w towarzystwie Shawna Levy'ego, Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana. Są to oczywiście osoby odpowiedzialne za widowisko "Deadpool & Wolverine".

Fani natychmiast uznali, że Taylor Swift pojawia się w tym filmie. Jednak nikt oficjalnie nie chciał tego potwierdzić. Reżyser Shawn Levy pytany o Swift odpowiedział: Mogę powiedzieć tylko tyle: "bez komentarza". Nie jestem idiotą. To ma związek i z MCU i Taylor Swift. Musicie poczekać i przekonać się sami.

GettyImages-1801110030.jpg Getty Images © Buda Mendes


Wczoraj na podobne pytanie odpowiedział Ryan Reynolds: Jest tyle spekulacji na temat tego, kto pojawia się w epizodzie w naszym filmie. Słyszałem nawet plotki, że jest w nim Elvis. Niespodzianki stanowią rdzeń "Deadpoola".

Tymczasem Daniel Richtman sugeruje, że Taylor Swift nie ma w filmie "Deadpool & Wolverine". Twierdzi jednak, że piosenkarka spotkała się z szefem Marvel Studios Kevinem Feige'em. Tematem rozmowy miała być rola w filmie Marvela.

To oczywiście nie znaczy jeszcze, że Swift w MCU się pojawi, ale najwyraźniej jest na to szansa. Oczywiście Richtman nie podał o jakiej roli rozmawiano. Fani mają już swój typ. I jest on niezmienny od lat. Chcieliby zobaczyć Swift jako Dazzler, czyli mutantkę-piosenkarkę.

Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones