Twórca "Synów anarchii" reklamuje swoją porażkę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Syn%C3%B3w+anarchii%22+reklamuje+swoj%C4%85+pora%C5%BCk%C4%99-114523
Twórca "Synów anarchii" Kurt Sutter raz jeszcze potwierdził, że ma niewyparzony język i nie lubi kompromisów. Scenarzysta postanowił poinformować świat o tym, że jego nowy serial "The Bastard Executioner" zostaje zdjęty z anteny po pierwszym sezonie, wykupując... reklamę w branżowych pismach.


W oświadczeniu czytamy: Widownia przemówiła. Niestety, jej słowo to: meh (angielska onomatopeja wyrażająca znużenie - przyp. red.) Z szacunku do niej postanowiliśmy doprowadzić naszą mitologię do epickiego, ognistego zamknięcia.

Premierowy odcinek "The Bastard Executioner" obejrzały cztery miliony widzów. Jednak już po sześciu tygodniach widownia skurczyła się o połowę. Fantastycznie jest otrzymać dobrą recenzję albo nagrodę, ale na koniec dnia jedyne, co się liczy, to liczby - mówi Sutter - Nie jestem gościem, który siedzi w wieży z kości słoniowej, wypluwa gówno i ma gdzieś, czy ktokolwiek to ogląda. Nie chcę pisać czegoś, czego nikt, k..., nie ogląda.

"The Bastard Executioner" to opowieść o rycerzu w służbie króla Edwarda III, który pod wpływem boskiego posłańca postanawia odłożyć miecz i wycofać się z wojennego życia i zostać katem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones