Uma Thurman i Samuel L. Jackson zagrają w komedii "The Kill Room"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Uma+Thurman+i+Samuel+L.+Jackson+zn%C3%B3w+razem+w+komedii+%22The+Kill+Room%22-146042
Uma Thurman i Samuel L. Jackson zagrają w komedii "The Kill Room"
źródło: Getty Images
autor: Neilson Barnard
Zaledwie kilka dni po wspólnym występie na Oscarach Umy Thurman i Samuela L. Jacksona ogłoszono, że para znów się spotka! Duet grający w "Pulp Fiction" zagra ponownie w jednym filmie. Będzie to komedia pod tytułem "The Kill Room".

Co wiemy o "The Killing Room"?"The Killing Room" określany jest jako mroczna komedia akcji. Bohaterami są pewien zabójca, jego szef (ta rola przypadła Samuelowi L. Jacksonowi) oraz handlarka działami sztuki (w tej roli zobaczymy Umę Thurman). Wszyscy troje wymyślają plan wyprania dużej kwoty pieniędzy, ale wszystko się sypie, gdy płatny zabójca staje się nagle sensacją. 
Uma Thurman pełni przy filmie również funkcję producentki.  

Za kamerą stoi Nicol Paone – aktorka znana m.in. z ról w takich filmach, jak "Dziewczyna moich koszmarów" czy "40 lat minęło", a scenariusz napisał Jonathan Jacobson.

Ostatnio mogliśmy oglądać Umę Thurman w serialu "W cieniu podejrzeń", a Samuela L. Jacksona – poza serią z Avengerami – m.in. w serialu "Ostatnie dni Ptolemeusza Greya". A na premierę czeka "The Marvels" z jego udziałem. 

Poniżej przypominamy jeden z odcinków "7 wspaniałych", w którym Kuba Popielecki przygląda się najważniejszym rekwizytom filmowym. Znalazło się wśród nich miejsca dla "Pulp Fiction". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones