Wideo: Magdalena Popławska w nowym filmie reżysera "Erratum"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Wideo%3A+Magdalena+Pop%C5%82awska+w+nowym+filmie+re%C5%BCysera+%22Erratum%22-139022
Wideo: Magdalena Popławska w nowym filmie reżysera "Erratum"
Magdalena Popławska – laureatka Złotych Lwów i aktorka, która od wielu lat jest gwarantem artystycznej jakości – powraca z nową, porywającą rolą w filmie "Interior". Zobaczcie zwiastun:


Z Magdą poznaliśmy się przy okazji realizacji serialu Bez tajemnic. Bardzo lubię jej ogromną wrażliwość i ekspresję. Prawdę powiedziawszy, gdy pisałem scenariusz, nie wyobrażałem sobie, aby zagrał ją ktoś inny – mówi reżyser i scenarzysta Marek Lechki, twórca wielokrotnie nagradzanego, kultowego "Erratum".

"Interior" to poruszająca historia dwojga bohaterów, którzy aby znaleźć szczęście, muszą zburzyć wszystko to, o co do tej pory walczyli. Obok nagrodzonej Złotymi Lwami za "Atak paniki" Magdaleny Popławskiej w filmie wystąpił Piotr Żurawski ("Kamper").

Premiera "Interioru" zaplanowana jest na 18 września. Film będzie można zobaczyć przedpremierowo w wybranych kinach studyjnych.

Magda i Maciek. Dwoje trzydziestokilkulatków szukających swojego miejsca na świecie. Ona, pewna siebie kobieta, stawiająca zawodowy sukces ponad rodzinę. On, uwięziony w szponach kapitalizmu, uciekinier, który wywraca swoje życie do góry nogami. Dwoje nieznajomych, których pozornie różni wszystko. Łączy ich jednak miejsce, w którym przyszło im żyć. To Polska – dla jednych kraj wielkich możliwości, dla innych ojczyzna zatracenia. Pewnego dnia ich losy skrzyżują się i sprawią, że nic nie będzie dla nich już takie samo. Czy Magda zdoła odmienić swoje życie i uratować rodzinę? Czy Maciek znajdzie dla siebie miejsce w świecie, który chce go zniszczyć?
Udostępnij: