Hot Alert: Anya Taylor-Joy u Pedro Almodóvara!

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+%22Sagi+Mad+Max%22+do+filmu+Pedro+Almod%C3%B3vara.+Anya+Taylor-Joy+z+Tild%C4%85+Swinton+i+Julianne+Moore-154980
Hot Alert: Anya Taylor-Joy u Pedro Almodóvara!
Znamy wreszcie wszystkie trzy aktorki, które zagrają w kolejnym anglojęzycznym projekcie Pedro Almodóvara! Do Tildy Swinton i Julianne Moore dołączyła Anya Taylor-Joy. Informację o casting aktorki potwierdziło Sony Classic na rozpoczętej wczoraj konferencji branżowej CinemaCon.

Wszystko o matce i córce, czyli "The Room Next Door"Zdjęcia do filmu Pedro Almodóvara rozpoczęły się w marcu. Projekt nosi tytuł "The Room Next Door".

Szczegóły filmu nie są znane. Wiemy, że będzie to opowieść o niedoskonałej matce i złośliwej córce, które rozdzieliło wielkie nieporozumienie. Film spróbuje odpowiedzieć na pytanie o to, jak śmierć, przyjaźń i seksualna przyjemność pozwalają zwalczyć grozę życia.


Tilda Swinton wciela się w rolę matki, korespondentki wojennej. Anya Taylor-Joy zagra córkę. Julianne Moore przypadła rola przyjaciółki matki, autorki autofikcji. W obsadzie jest też John Turturro.

Anya Taylor-Joy jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Jest w obsadzie najbardziej kasowego filmu tego roku "Diuna: część druga". Wkrótce będzie ją można oglądać w widowisku "Furiosa: Saga Mad Max".

Dla Pedro Almodóvara "The Room Next Door" jest trzecim anglojęzycznym projektem w historii. Wcześniej nakręcił dwie krótkometrażówki: "Ludzki głos" z Tildą Swinton i "Dziwne ścieżki życia" z Pedro Pascalem i Ethanem Hawkiem.

Zwiastun filmu "Dziwne ścieżki życia"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones