Z serialu HBO "Biały Lotos" do uniwersum Kinga. Za kamerą reżyser "Zło we mnie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+serialu+HBO+%22Bia%C5%82y+Lotos%22+do+uniwersum+Kinga.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+%22Z%C5%82o+we+mnie%22-150699
Z serialu HBO "Biały Lotos" do uniwersum Kinga. Za kamerą reżyser "Zło we mnie"
źródło: Getty Images
autor: Michael Kovac
Hollywood nie ma dość twórczości Stephena Kinga. Kolejną ekranizację szyku sam James Wan. Za kamerą stanie Oz Perkins, a w głównej roli wystąpi Theo James.

Co wiemy o "The Monkey""The Monkey" to opowiadanie Stephena Kinga o braciach bliźniakach. Hal i Bill odkrywają na strychu małpkę - starą zabawkę ich ojca. Wkrótce potem wokół nich w okropny sposób zaczynają umierać ludzie. Bracia uznają małpkę odpowiedzialną za to i ją wyrzucają. Odtąd żyją sobie spokojnie.

Jednak po latach koszmar śmierci powraca. Bracia muszą zjednoczyć siły i znaleźć sposób, by raz na zawsze zniszczyć małpkę, zanim ta odbierze im wszystkich, których kochają.

GettyImages-1200769841.jpg Getty Images © Jim Spellman


Nowe projekty Jamesa, Perkinsa i WanaTheo James był ostatnio widziany w serialu HBO "Biały Lotos". Aktualnie pracuje na planie serialu Guya Ritchiego "The Gentlemen" platformy Netflix. Jest to spin-off jego kinowego hitu "Dżentelmeni".

Oz Perkins jest z kolei jedną z wschodzących gwiazd horroru. Ma na swoim koncie takie tytuły jak "Zło we mnie", "I Am the Pretty Thing That Lives in the House" oraz "Małgosia i Jaś". Aktualnie jest w trakcie montowania "Longlegs", paranormalnego thrillera z Nicolasem Cage'em w roli głównej.

James Wan to oczywiście jeden z królów horroru. Ma na swoim koncie takie cykle jak "Piła", "Naznaczony" i "Obecność". Ostatnio wyprodukował "M3GAN". "The Monkey" nie jest jedyną ekranizacją Kinga, którą będzie produkować Wan. Być może jeszcze w tym roku do kin trafi "Salem's Lot".

Zwiastun filmu "Zło we mnie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones