Konkurencja dla rodziny Addamsów. Reboot "The Munsters" w drodze

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Konkurencja+dla+rodziny+Addams%C3%B3w.+Reboot+%22The+Munsters%22+w+drodze-155744
Konkurencja dla rodziny Addamsów. Reboot "The Munsters" w drodze
źródło: Getty Images
autor: CBS Photo Archive
UCP i należące do Jamesa Wana studio Atomic Monster pracują nad serialem "1313". Projekt, którego tytuł nawiązuje do adresu rodziny Potwornickich z popularnego w latach 60. sitcomu, ma być jego odświeżoną wersją.

Potworniccy wracają. Co wiemy o "1313"?


Showrunnerką "1313" będzie Lindsey Anderson Beer, która niedawno pracowała przy prequelu "Smętarza dla zwierzaków". Wraz z Jamesem Wanem będzie ona pełnić także obowiązki producentki wykonawczej.

"1313" nie jest pierwszą próbą reaktywacji "The Munsters". W 2012 roku NBC i Universal pracowały nad "Mockingbird Lane". Pilotowy odcinek , napisany przez Bryana Fullera, wyreżyserował Bryan Singer, a główne role zagrali w nim Jerry O'Connell, Portia de Rossi i Eddie Izzard. Projekt ten został jednak porzucony. 

Sitcom "The Munsters" zadebiutował w 1964 roku, jego emisja zakończyła się dwa lata później. Opowiadał on o perypetiach tytułowej rodziny zamieszkałej pod adresem 1313 Mockingbird Lane w miasteczku Mockingbird Heights. Jego gwiazdami byli Fred Gwynne, Yvonne De Carlo i Al Lewis, którzy powtórzyli swoje role w filmach "Munster, Go Home!" i "The Munster's Revenge". 

Zobacz zwiastun "Rodziny Potwornickich"


W 2022 roku na ekrany trafiła odświeżona filmowa wersja "Rodziny Potwornickich". Tytułowa familia opuszcza w niej Transylwanię, aby osiedlić się na amerykańskim osiedlu. Zasterami produkcji stanął Rob Zombie, a główne role zagrali w niej Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck i Sheri Moon Zombie (prywatnie żona reżysera). Przypominamy jego zwiastun: 

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones