Theo James w złodziejskim filmie z Aaronem Taylorem-Johnsonem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Theo+James+w+obsadzie+filmu+%22Fuze%22.+Aaron+Taylor-Johnson+gwiazd%C4%85+produkcji-155826
Theo James w złodziejskim filmie z Aaronem Taylorem-Johnsonem
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Theo James ("Biały Lotos", "Dżentelmeni") dołącza do Aarona Taylora-Johnsona w obsadzie złodziejskiego filmu "Fuze". Za kamerą stanie David Mackenzie, który ma na koncie takie filmy jak "Ostatnia miłość na Ziemi", "Aż do piekła" i "Król wyjęty spod prawa".

"Fuze" – co wiemy o filmie?Akcja filmu rozpoczyna się, gdy na londyńskim placu budowy zostaje znaleziony niewybuch z czasów II wojny światowej. Masowa ewakuacja okolicznych mieszkańców staje się doskonałą przykrywką dla napadu.


Scenariusz "Fuze" napisał Ben Hopkins. Za zdjęcia będzie odpowiadał Giles Nuttgens, który pracował z Mackenziem przy oscarowym "Aż do piekła". Zdjęcia do filmu mają ruszyć już w lipcu.

Theo James – skąd znamy aktora?Aktor zdobył popularność, występując w dwóch filmowych seriach. Pierwsza z nich to "Underworld", w której James pojawiał się u boku Kate Beckinsale. Druga, skierowana do nastoletniej widowni ekranizacja powieści fantastycznonaukowych "Niezgodna" zakończyła się po trzech odsłonach. W obsadzie byli m.in. Shailene Woodley, Ashley Judd, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort i Kate Winslet.

W filmografii Jamesa możemy znaleźć również takie tytuły jak "Poznasz przystojnego bruneta" (2010), "Seksualni, niebezpieczni" (2011), "Dobroczyńca" (2015), "Gniewne psy" (2016), "How It Ends" (2018), "Kochanek idealny" (2018), "Pola Londynu" (2018) i "Złodziej i oszustka" (2019).

Ostatnio aktor pojawiał się na małym ekranie: w serialach HBO "Miłość ponad czasem" i "Biały Lotos" oraz spin-offie filmu "Dżentelmeni" stworzonego dla Netfliksa. Zwiastun ostatniej produkcji możecie zobaczyć poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones