Yvonne Strahovski w nowym serialu twórcy "Piły" i "Obecności"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Yvonne+Strahovski+w+nowym+serialu+tw%C3%B3rcy+%22Pi%C5%82y%22+i+%22Obecno%C5%9Bci%22-154372
Yvonne Strahovski w nowym serialu twórcy "Piły" i "Obecności"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
James Wan, reżyser "Piły", "Obecności" i dwóch części "Aquamana", wyprodukuje serial. Projekt nosi tytuł "Teacup" i ma się rozgrywać w wiejskich sceneriach. Jego gwiazdą została właśnie znana m.in. z "Dextera" i "Opowieści podręcznej" Yvonne Strahovski.

"Opowieść podręcznej"

O czym opowie serial "Teacup" Jamesa Wana?Fabuła inspirowana powieścią Roberta McCammona pod tytułem "Stinger" opowie o mieszkańcach wsi w stanie Georgia, którzy stają do walki z tajemniczym zagrożeniem. Strahovski wcieli się w postać o imieniu Maggie Chenoweth. Aktorka będzie też pełniała funkcję producentki. 

Scenariusz przygotował Ian McCulloch ("Yellowstone"), a za kamerą pierwszego odcinka stanie E.L. Katz ("Nawiedzony dwór w Bly").

Yvonne Strahovski – najważniejsze role


Widzowie mogą pamiętać Strahovski między innymi z takich filmów, jak "Ja, Frankenstein", "Tajemnice Manhattanu", "Tajemnica anioła" czy "Wojna o jutro". Największą popularność przyniosły jej jednak występy w takich serialach, jak "Dexter", gdzie wcieliła się w ukochaną tytułowego zabójcy, oraz "Opowieść podręcznej", w którym przypadła jej rola ambiwalentnej w ocenie żony jednego z wysoko postawionych decydentów. Aktualnie na swoją premierę czeka 6 sezon. 

Yvonne Strahovski w "Opowieści podręcznej"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones