Znamy scenarzystów nowych aktorskich "Żółwi ninja"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znamy+scenarzyst%C3%B3w+nowych+aktorskich+%22%C5%BB%C3%B3%C5%82wi+ninja%22-143366
Znamy scenarzystów nowych aktorskich "Żółwi ninja"
Paramount Pictures podejmuje kolejną próbę realizacji widowiska "Teenage Mutant Ninja Turtles". Studio właśnie zatrudniło braci Colina i Caseya Jostów do przygotowania scenariusza. Producentem będzie Michael Bay.

Szczegóły projektu nie są na razie znane. W 2018 szef Paramountu Jim Gianopulos zapowiadał reboot po tym, jak "Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia" w 2016 roku nie zarobiły na świecie nawet 300 milionów dolarów. Wtedy nad scenariuszem pracował Andrew Dodge.

Żółwie należą do medialnych marek, które uzyskały w ciągu ostatniego ćwierćwiecza największy sukces komercyjny. Powstały kinowe filmy aktorskie i animowane, seriale, komiksy i oczywiście liczne linie zabawek. Tytułowe postaci pod kierunkiem szczura, mistrza wschodnich sztuk walki, rozprawiają się ze złem.

Aktorski "Teenage Mutant Ninja Turtles" jest tylko jednym z nowym projektów związany z marką. Nickelodeon już jakiś czas temu zapowiedziało animowane "Teenage Mutant Ninja Turtles". Film trafi do kin w 2023 roku (dystrybucją zajmie się Paramount). Producentem jest Seth Rogen, a reżyserią zajmie się Jeff Rowe ("Mitchellowie kontra maszyny").