Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Ma swoje zalety. To, że nie przypomina na przykład waszej ulubionej Natalii Siwiec, nie oznacza, że jest od razu brzydka. Jest aktorką i modelką, a więc są ludzie, którzy chcieli ją oglądać. Nie jestem fanką żadnej polskiej aktorki, ale Buzek cenię chociażby za to, że się wyróżnia. Wy piszecie, że jest brzydka, dla mnie brzydcy są ludzie, którzy piszą takie rzeczy i nie potrafią dostrzegać piękna. Ja ją widzę jako eteryczną blondynkę, ma delikatną i jednocześnie wyrazistą urodę. Nie jest przesłodzona. Jest trochę jak Cate Blanchett.

Chcielibyście oglądać te same twarze cały czas? Macie jeden wzór urody? Nie wyobrażam sobie jakie smutne ma się życie z tak ograniczonym myśleniem.

Poza tym krytykują ci, którzy stoją z boku. Sami nie wyjdą się pokazać, nie wyjdą na scenę, nie wystąpią publicznie, bo panicznie się boją oceny.

kasiaaaa

jej twarz to jej siła ! życzę jej jak najepiej! słodkich idiotek mam dość ...

kasiaaaa

Raczej nie wyjdą bo im tatuś ról nie załatwia. Zdecydowanie powinna spróbować swoich sił w horrorach, nie potrzebuje charakteryzacji.

regis8888

Tam najpierw było podwójne morderstwo nożem. Później tuszowanie sprawy i zacieranie dowodów, a na końcu odwdzięczanie się przed wylansowanie pani Buzek. Najgorzej na tym wyszła rodzina ofiary, czyli rodzina znanej "frytki". Im nikt nie wynagrodził straty.

A dokładniej mówiąc, córka pana Wajdy zastała po powrocie do domu, swojego faceta (wujka frytki) z przyjaciółką. Nie płakała w poduszkę, nie połykała łez, ale wzięła nóż i zadźgała kochanków. Na co pan Wajda udał się po pomoc do ekipy Buzka, a ci wtedy byli u władzy. No i pomogli, a w zamian panna Buzkówna z dnia na dzień stała sie aktoreczką.
Jeszcze kilka lat temu to była tajemnica, ale dzisiaj to taka sama tajemnica, jak to że Bolek był Bolkiem. Niektórzy mówią : teoria spiskowa.

kasiaaaa

Cenię wybitny talent pani Agaty i jej wspaniałą osobowość, podziwiam charakter i konsekwencję z jaką kieruje swoim życiem. I - niezależnie od opinii wypacykowanych nieboraczek wachlujących sztucznymi rzęsami - uważam, że jest kobietą piękną, przykuwającą uwagę swoją odmiennością, brakiem nawet śladu banalności, efemeryczną i subtelną.

kasiaaaa

Według mnie jest bardzo ładna kobieta, taka eteryczną i plastyczna :) Przypomina mi trochę Tilde Swinton.

kasiaaaa

Charyzmatyczna?! Znasz w ogóle znaczenie tego słowa? Ona jest raczej antypatyczna.

użytkownik usunięty
kasiaaaa

Exacta! W Polsce nie ceni sie oryginalnej urody, dla mnie Pani Agata ma w sobie to cos jak Tilda Swinton, jest delikatna i eteryczna - mnie sie jej uroda podoba!

kasiaaaa

Jest paskudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones