Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Pierwsze pytanie jakie przychodzi mi na mysl "W ktorym zamku straszysz ksiezniczko".
Poza tym jej aktorstwo to totalne dno... po obejrzeniu Hummingbird ciezko mi sobie przypomniec jakis film aby pojedynczy aktor tak zrrujnowal film.
Tragedia i wstyd dla Polski taka sierote na ekran wstawiac

gex221

Serio ? Mi właśnie bardzo się podobała jej kreacja w Hummingbird.
Bardzo naturalnie wyszła w tej roli i moim zdaniem całkiem fajnie się zgrywała ze Stathamem.
No ale co kto lubi ;)

BalooCTW

Zgadzam się z BalooCTW.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gex221

DNO PO I TYLE :)

kooma

ta kobieta zaczęła dostawać rolę po tym, kiedy córeczka sławnego reżysera zaszlachtowała nożem w swoim domu swojego chłopaka. Zastała go w mieszkaniu ze swoją najlepszą przyjaciółką i on z tej rozpaczy dźgnął się nożem kilkanaście razy w klatkę piersiową, po czym wstał posprzątał bałagan, zmył krew z podłogi, wyczyścił odciski z noża i dopiero wtedy taktownie umarł. Taka wersja nie mogła zostać niedoceniona i tatuś sławny reżyser musiał dać rolę tej pani, oraz do końca życia musiał głosić że komuniści byli wspaniali.

gex221

Jeżeli to jest twoja opinia na temat roli Agaty Buzek w Kolibrze, to jesteś inwalidą estetycznym i nie należy traktować twoich opinii poważnie.

gex221

Straszy w Cintrze.

gex221

Mam propozycje do wszystkich komentujacych urode ww aktorki: pokazcie swoje facjaty. Chetnie skomentujemy wasz wyglad.

pastylka01

Najdurniejszy, najbardziej gówniany argument, jaki można wymyślić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones