Aleksander Żabczyński

Aleksander Bożydar Żabczyński

8,2
991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksander Żabczyński

Był po prostu niesamowity. Czasem nie ma słów, żeby kogoś/coś opisać. Nie da się dobrze wyrazić co czuję gdy widzę go na ekranie. Powala mnie jego wspaniały głos, nienaganne maniery (to są naturalne ruchy, czegoś takiego jak zdejmowanie kapelusza przy kobiecie [w tamtych czasach na porządku dziennym] nie da się wyreżyserować, żeby wyglądało tak naturalnie, słodko i ujmująco - do tego trzeba być dżentelmenem i koniec), jego klasa, elegancja, naturalność (nie wygląda sztucznie w tym co robi i jak się prezentuje na ekranie). Po protu idealny aktor! Lepszego nie można sobie wymarzyć. A w dodatku dobry człowiek i bohater, prawdziwy patriota (a to dla mnie niesamowicie ważna cecha). kocham czytać o nim i dowiadywać się o nim coraz więcej, bo za każdym razem bardziej mnie zadziwia jakim był wspaniałym człowiekiem...

Aktoreeczka

Doskonale Cię rozumiem. Moja fascynacja Aleksandrem Żabczyńskim trwa od przynajmniej kilkunastu ( jeśli już nie kilkudziesięciu) lat. Ciągle odkrywam Go na nowo i nieustannie zadziwia mnie ta postać. Czy znane są Ci książki p. R. Wolańskiego i p. O Gaertner o Żabczyńskim? Fascynująca lektura, mnóstwo wiadomości. Żabczyński ma też ciekawy profil na FB, robiony przez kogoś z widoczną pasją. Zajrzyj, jeśli nie widziałaś. Pozdrawiam serdecznie.

ama

Dziękuję za informacje :D wiedziałam tylko o jednej biografii Żabczyńskiego, ale szukałam też czegoś innego :) Na facebooku nie natknęłam się na taką stronę, baaaardzo dziękuję za wiadomość :) pozdrawiam!

ama

Jest taki profil na FB? Mogła bym prosić linka.

Gloredhela

myślę, że chodziło o to; https://www.facebook.com/ZabczynskiAleksander/

cieplaherbatka

Super dziękuję dziękuję .

Aktoreeczka

Gdy doczytałam że zdradzał żonę przestałam go lubić. No cóż, każdy facet zdradza więc nie powinnam się dziwić.

kilopasztetowej

Genialne :D

Qjaf

Raczej przykre ;)

kilopasztetowej

Nie no, zabawne, bo nikt go nie przyłapał na zdradzie. Tworzenie opinii na podstawie szczątkowej relacji danej kobiety (Halama) jest mało wiarygodne. No a mówić, że ogół facetów zdradza, to jednak przesada;) Aha, Żabczyńska też mogła poniekąd "zdradzać", więc wiesz:) I są na to poszlaki.

Qjaf

poczytaj coś więcej niż relacje Halamy, która i tak nie powiedziała wszystkiego żeby sobie jeszcze bardziej nie bruździć. Jakie te poszlaki o Żabczyńskiej? Gdzie? Chętnie bym poczytała.
W sumie racja, ogół nie zdradza bo wielu nie ma kogo i z kim :)

kilopasztetowej

Wejdź na wikipedię i hasło o Alu. Nie wiemy czy to co powiedziała było prawdą czy nie. To trochę tak jak Loretta Young po chyba 60 latach miała przyznać, że ją Clark Gable zgwałcił. Wierzyć czy nie? Można tak w nieskończoność. Droga donikąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones