Amy SmartI

Amy Lysle Smart

7,6
7 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Smart

Nie lubię jej, głównie za rolę w Starsky i Hutch, kiedy pocalowala się z Carmen Electra (czy jak jej tam) bleeee

Judyta

no gdyby ona miala wybierac pewnie tez by sie nie calowala z kobieta ... ale scenariusz i pewnie rezyser tego wymagali ... wiec nie mozesz jej za to nie lubiec

Judyta

A tam. Nie ma nic lepszego niż całujące się 2 ładne laski :)

Judyta

No i co z tego :| ja sama chetnie bym pocalowala carmen :| czy cos w tym zlego ?

użytkownik usunięty
dziunia_15

hehe

ja tez nie widze w tym nic zlego

taka praca

zawsze mogla trafic gorzej :o

Amy Smart - fajna laska, zwlaszcza w "Road trip", panowie wiedza dlaczego ;)

Judyta

ja tez nie lubie jak ktos sie czepia do aktorki bo cos zlego bylo w scenariuszu, a ona jest wyjatkowa i fajnie zagrala w wyscigu szczurow

Aniol_z_Piekla_Rodem

Heh przeciez nie musiała grac w tym filmie gdyby jej nie przypadł do gustu scenariusz...

Judyta

A mnie rozłożył poziom twojej wypowiedzi:

,,pocałowała SIĘ Z Carmen Electrą"

To ja idę porozmawiać się z kolegą bo on chciałby się ze mną porozmawiać.

Mr__Pink

przeciesz ona nei ejst Julia Roberts że moze przebierac w rolach wiesz iel kosztuje życie w Los Angeles , musi pracowac pewnie ze wolałaby ambitniejsze filmy i role ale sie gra w jakich cie zatrudniają , nie po to sie chodzi całymi dniami po kastingach zeby potem wybrzydzac

Bene

Ja tez z checia bym sie pocalowal z carmen elektra :D

Mr__Pink

"A mnie rozłożył poziom twojej wypowiedzi:

,,pocałowała SIĘ Z Carmen Electrą"

To ja idę porozmawiać się z kolegą bo on chciałby się ze mną porozmawiać. "


YYyyyy no chyba tego nie skomentuje:/

użytkownik usunięty
Judyta

nie ma nic gorszego niz 2 całujacych sie chlopakow :EE
ale nie ma nic lepszego niz 2 calujace sie gorace laski :D

To głupota oceniać aktorkę za jedną scenę w filmie, a Amy jest bardzo fajna, ładna i ma w sobie "to coś" czego nie ma Carmen Elektra na przykład. ale to moje zdanie...

hary_5

Nie ocieniłam jej za jedną rolę. Oglądałam ją w około 10 filmach i to że napisałam ten komentarz nie znaczy od razu, że dostała ode mnie ocenę 1.

nie ma nic gorszego niz 2 całujace sie dziewczyny
ale nie ma nic lepszego niz 2 calujacych sie goracych lfacetów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones