Anamaria Marinca

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/477353/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1158,"rate":6.9119170984455955,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/477353/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":21,"rate":7.428571428571429,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
1 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anamaria Marinca
  • widziałam ją właśnie w tym filmie. naprawdę zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Wykazała się przede wszystkim niezwykłym profesjonalizmem. To na niej praktyczne opierała się cała fabuła filmu i poradziła sobie z tym świetnie, od początku do końca czujemy dokładnie co przeżywa. Mam nadzieję,że uda mi się obejrzeć jeszcze jakąś produkcję z jej udziałem. A na razie 10/10 Wspaniała

• użytkownik usunięty

cff Widziałam jeszcze "5 minut nieba" i... łał! Nie mogłam uwierzyć, że to ona, kompletnie nie do poznania, choć twarz ma charakterystyczną. Jest świetna, nawet w tak drobnych rólkach.

• cff Popieram, ma takie same odczucia.

• katasha20 Tak, mocno się zmieniła z wyglądu... :/ nie do poznania, a w "4 miesiącach... " zagrała rewelacyjnie!