Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan
anarchistt89

Całkowicie się zgadzam.

anarchistt89

Prostak
Po prostu.

anarchistt89

Kronos22 nie broń swojej dziewczyny z ekranu. Anarchistt89 ma zupełną rację.

ArchDelux

może nie rację a własną opinię, z którą ja się nie zgadzam, a tak w ogóle należałoby dodać w jakiej dziedzinie jest ona owym beztalenciem? w łyżwiarstwie, w informatyce?

anarchistt89

Zgadzam się- talentu to ona za wiele nie ma, a pcha się do telewizji jak tylko popadnie. Najpierw była tylko w reklamie (tak de facto bardzo żałosnej i ograniczonej reklamie), a potem w "M jak miłościach", i innych telenowelach. Chociaż ma jeden plus- jest całkiem sympatyczna i "Kocham cię Polsko" prowadzi w miarę przyzwoicie, mnie osobiście nie razi w oczy i jakoś bardziej ją lubię w roli prowadzącej niż Kurzajewskiego.

Yennefer_de_Vengerberg

Grała też w "Deszczowej piosence" w TM Roma i całkiem nieźle sobie radziła.

anarchistt89

Właśnie jest u Wojewódzkiego. To jak tępo się wypowiada i jak Wojewódzki sobie z niej subtelnie jaja robi jest komiczne.

Vid

A z kogo sobie jaj nie robi? taka stylistyka programu

wjewjurka87

Nie robi sobie z tych , którzy po prostu nie ulegną tej konwencji naigrywania się .
Pamiętam bardzo dobrze odcinek z Janem Englertem . KW zapytał z typową dla siebie złośliwą dociekliwością: I zagrał pan z Kasią Cichopek , no i jak ? Na co pan Englert odparł, tak, zagrałem, z panem też bym zagrał ;)

anarchistt89

widziałam ją tylko w kilku rolach, najlepsza była w reklamie

anarchistt89

Bingo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones