Bartłomiej Morawski

2,8
384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Morawski

To się narobiło. Coś nie mają te partryJoty szczęścia do tego imienia.

Alicatador

Co to za party Joty co zwalczają homofobię? Zresztą czy ty wiesz, co to jest domniemanie niewinności?
Mnie cieszy, jak lewaki dają głos. Zawsze to samo

Shadow_dawnego_ggggggg

Dzięki za poprawienie humoru tym wpisem. Sorry Ciebie ale nie zrozumiałem ani słowa :) To ja jestem tym lewakiem? Czy ten Bartłomej?

Alicatador

Dzięki Alicatodorze za komplement. Jestem znany na forum z ciętego języka, elokwencji i dowcipu. Nie musisz mnie chwalić. Wiem, jestem wspaniały, inteligentny. Nic dodać, nic ująć.
A więc wyśmiewasz patriotów za to, że mają imię bartłomiej, i inicjał ,,m". A ja się śmieję, że to nie żaden patriota, tylko dyżurny obrońca lgtb. Tyle. Parafrazuję Twoje słowa.
Poza tym chciałbym zauważyć, że nie ma czegoś takiego jak wyroki prasowe. A z tymi oskarżeniami to bym się wstrzymał. Bo kobity sobie po 50 latach coś przypominają. Może kariera nie poszła tak, jak sobie planowały. A może właśnie poszła i kobita już może odmówić, więc teraz jej przeszkadza to co robiła wiele lat wcześniej, aby się przebić. Tutaj nie o politykę chodzi. Ja nie mieszam polityki z oszczerstwami i pomówieniami. Wyrok jest nieprawomocny. A jakby był. To co z tego? Zaważ do czego polskie ,,sądy" są zdolne. Pamiętasz Igora Stachowiaka i Tomasz Komendę?

Shadow_dawnego_ggggggg

I dzisiaj go zamknęli za gwałty i co???

Tosainudogs

Jajco. Przed nieudanym startem w wyborach do parlamentu z list PiSw 2015 był działaczem PO. I co??

Shadow_dawnego_ggggggg

i tyle, że PO wcale od PiSu nie odbiega. Światopoglądowo centroprawica. :)

A powiedz mi jeszcze, tam wcześniej piszesz, że jesteś na forum znany z elokwencji.

Na jakim forum?

hyrkan

Forum filmwebskim oczywiście. Nie słyszałeś o mnie. Cięte riposty, inteligentne powiedzonka. To wszystko ,,Shadow". Takim go widzicie. Takim go słyszycie. Miły, sympatyczny.

Shadow_dawnego_ggggggg

W sensie, że powyższe twoje słowa będą prawdą jak wszystkie inne twoje słowa: po zanegowaniu?

hyrkan

Prawda nie boli: zbrodniarze mający na ręku krew Palestyńczyków występują jako ich obrońcy w Polsce i chcą jeszcze wyłudzić od Polaków pieniądze.

Shadow_dawnego_ggggggg

Uważasz, że Polacy (to będzie metafora) mają na rękach krew Palestyńczyków?

hyrkan

Górale ze wzgórz Golan mają na rękach krew palestyńskich dzieci. Zdziwiony? Poza tym wszystkich ofiar nkwd.

Shadow_dawnego_ggggggg

Masz na myśli Goralenvolk, z Polski?

hyrkan

Nie, mam na myśli 150 tys. żydów którzy służyli w werhmacie i w ss. Czy mam tutaj wliczyć tych którzy służyli w żydowskiej służbie porządkowej i judenratach?

Shadow_dawnego_ggggggg

Ale czemu się upadłeś na tych górali z Podhala, żeby ich zdradę tak podkreślać?

hyrkan

Czy żydzi w nkwd byli zdrajcami? Chyba nie. A czy żydzi w ss byli zdrajcami. Sam sobie odpowiedź.

Shadow_dawnego_ggggggg

Polacy w NKWD?

hyrkan

Nie słyszałem. A i jeszcze jedno. Zgadnij kto służył w ub?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie wiem, ale założę się, że ktoś z twojej rodziny.

Alicatador

niebinarni nas terroryzują. Cały czas czują się obrażeni:
https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-pasazer-pociagu-oburzon y-komunikatem-przewoz,nId,5231317?parametr=zobacz_takze

Shadow_dawnego_ggggggg

Szanowny rozmówco. Mnie binarni bynajmniej nie terroryzują. Ulegasz świadomie bądź nie tzw. "iluzji grupowania". Ja to nazywam wiedzą o świecie z twittera.
To jest informacja medialna - nośna, postrzegana jako kontrowersyjna - na której budujesz swój obraz świata i w dodatku chcesz tym obrazem zarażać innych :)
Praca domowa - wyszukaj frazę "oburzony pasażer" i sprawdź co Ci wyjdzie; a następnie zbuduj dziesiątki światów na podstawie tych poszczególnych newsów. Ten terror, jak to nazywasz, oceniałbym raczej jako kolejny etap ewolucji kulturowej i społecznej (a to czy jest to wynikiem sterowania postmarksistowskich pseudolewackich pseudoelit to już jest inny temat:)
To, że ja osobiście nie lubię pedałów (co wynika z moich osobistych doświadczeń) nie oznacza, że chcę ich leczyć elektrowstrząsami ani tym bardziej nie odmawiam im prawa do robienia sobie dobrze z pierścionkami zaręczynowymi na palcach. I w tym kontekście nie czuję się w żaden sposób terroryzowany.
Pocieszę Cię - terror binarności to jest i tak mały pikuś co czeka ludzkość za jakiś czas (temat podejmowany przez Lema między innymi) - dowolne kształtowanie ciała (5 łokci, dwa odbyty, itp...). Wyobraź sobie teraz ten terror, o którym czytasz w artykule na temat pasażera z trzema łokciami, który jest oburzony tym - że oparcie fotela ma tylko dwa podłokietniki :)
Pozdrawiam

Alicatador

alicatadorze, co się dzieje już na tym świecie: wszystkim przeszkadza prawicowy Jarek, nikomu nie przeszkadza prawicowy Bibi. Teraz rozpętał wojnę aby utrzymać się przy władzy. Myślałem: a to drań. I wtedy szok - dowiedziałem się że miał go zastąpić Lapid. No nie, gdyby Lapid został premierem, to wszyscy by mówili: to ten biedak, któremu Polaczki zabili mamusię. Nie, to już wolę Bibiego. Dlaczego w Polsce nie można wybrać Jaro (bo się cały świat oburza), a my musimy wybierać między dżumą, a cholerą. Oczywiście tobie zarówno Bibi, a tym bardziej Lapid odpowiadają, tak?

Shadow_dawnego_ggggggg

Ech. Widzę, że my po tych samych pieniądzach :) Na osłodę mogę Ci polecić wątek tej/tego/temu/tymże Elliot Page :)

Alicatador

wspaniały człowiek za Oceanem nas ,,chwali", a tacy jak ty pieją z zachwytu:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8173184,polska-holo kaust-fundacja-kosciuszkowska.html

Shadow_dawnego_ggggggg

W sensie? :) Tacy jak jak ja czyli jacy? :)
Co do piania to tylko byłem ze szczęścia, nie mam grzebienia:)

Alicatador

tacy lewacy

Shadow_dawnego_ggggggg

:) JEzu. Serio poprawiasz mi nastrój :) Pisz więcej :)

Alicatador

Pisz do nas częściej Alicatorze, z utensknieniem czekamy. Każdy twój post jest wielkim wydarzeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones