Bartłomiej Morawski

2,8
384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Morawski

Wg Newsweeka ten pan zwabiał pod pozorem robienia zdjęć młode dziewczyny (bardzo młode, nawet 14-letnie) marzące o karierze w modelingu, upijał je i wykorzystywał seksualnie.

iwonrud

Prawdę mówiąc, też tu przybyłam po publikacji newsweeka. Pierwszy raz człowieka widzę na oczy. Cóż, jeśli to prawda (bohater artykułu nie przyznaje się do winy), to nie pierwsza osoba z kręgów PiSu, o której się takie rzeczy wypisuje... inny pan występuje w telewizji publicznej, mimo że z jego przeszłością powinien wylecieć z przestrzeni publicznej, mimo jednej głośnej roli, na której ciągnie popularność do dzisiaj

tolerancja91

ty, tolerancyjny, oczywiście najważniejsze, że był z PIS-u!!! Nie wiem czy jest winny ale denerwuje mnie, że na siłę przyklejają politykę. A co do Jakimowicza to wydaje mi się, że to zmyślone. kobita zmienia zeznania. Coś kręci. Więc nie trafiłeś. Nie żebym bronił gwałcicieli ale na siłę doklejacie tutaj politykę. Niepotrzebnie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Od kiedy PIS uderzył w dziadka z Wehrmachtu, wprowadzając ocean gówna do polskiej polityki, od wtedy ciśnięcie im w takich sytuacjach jak ta jest obowiązkiem każdego Polaka. Wyższe standardy, pokora, umiar...Taa...

oppserwatorr

ty, obserwator. Z tego co wiem to ten Morawski to promował lgbt. Nie wiedziałeś o tym?
A co do dziadka z Wehrmachtu. Masz rację. Co ma przodek to człowieka? Poza tym do Wehrmachtu wcielali siłą. Nie tak jak do ss, w którym służyli dobrowolnie. Jakoś Polaków tam nie było.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie interesuje mnie, czy promował LGBT, czy był wędkarzem łowiącym na spinning - zaznaczam tylko, że reprezentuje partię, która żyje obelgami rzucanymi na lewo i prawo i mitem o swej "czystości". Ten Pan pokazuje , jak to wygląda od podszewki, i należy ową hipokryzję napiętnować. To tyle.

oppserwatorr

Nie interesuje mnie, czy kilkanaście lat temu miał coś wspólnego z drobiem, czy był wędkarzem łowiącym na spinning - zaznaczam tylko, że reprezentuje lgtb, lewaków, którzy żyją obelgami rzucanymi przeciwko Polakom na lewo i prawo i mitem o swej "czystości". Ten Pan pokazuje , jak to wygląda od podszewki, i należy ową hipokryzję napiętnować. To tyle.

Shadow_dawnego_ggggggg

Faktycznie, obelgi rzucane przez LGBT przeciwko Polakom to największe zło tego kraju. Lepiej już ruchac te małolaty, po polsku, katolicku. Z Bogiem.

oppserwatorr

Faktycznie, całe zło to tylko w Polsce. Nie ma nic złego na świecie. Aż nam juesejcy piszą raporty jak to u nas się rozwija antyeskimosizm

Shadow_dawnego_ggggggg

Ludzie myślący, że są patriotami, naśladują w Polsce nazistów. Trochę to przykre.

hyrkan

Chodzi ci o eugenikę, czy budowanie murów, aby uwięzić Palestyńczyków?

Shadow_dawnego_ggggggg

Gdzie konkretnie w Polsce powstaje ten mur?

hyrkan

Już powstał. I nie w Polsce, tylko w Palestynie, na terytoriach okupowanych przez izrael. Poza tym wszystkie pozostałe informacje się zgadzają. Okupant więzi ludność za ogromnym murem. A ty hyrkanie, wielki człowieku, co to uczysz innych, co uważasz o tym co się teraz na Bliskim Wschodzie dzieje? Chodzi mi o te zamieszki, strzelanie do cywilów, bombardowanie Strefy Gazy. Co o tym uważasz?

Shadow_dawnego_ggggggg

Aha, bo ja pisałem o Polsce, nie wchodzę na forum żeby atakować ludzi z dalekich krajów.

hyrkan

Rzeczywiście, ty atakujesz tylko Polaków. Nie interesuje cię jak eskimosi mordują w Strefie Gazy. To nie nasz problem (według ciebie) że pewne święte krowy cały czas okupują, budują nielegalne osiedla i mordują kobiety oraz dzieci a swoich przeciwników nazywają ,,terrorystami".

Shadow_dawnego_ggggggg

W Strefie Gazy nie ma inuitów, kretynie. :)

hyrkan

Ładne masz słownictwo. Takie wyzwiska pod moim adresem tylko o tobie świadczą. A co do eskimosów, to masz rację. Ich okupacja nad Sterfą Gazy ma inny charakter niż nad Zachodnim Brzegiem i Wzgórzami Golan. Kontrolują tylko grancie i przestrzeń powietrzną nad Strefą Gazy. Nie ma też tam, ich nielegalnych osiedli. Ale nie martw się. Ich bomby i kule są tam cały czas. Więc jeszcze dużo do zrobienia, bo żyje jeszcze wiele kobiet i dzieci.

Shadow_dawnego_ggggggg

No nie, gdy widziesz wsziędzie Inuitów, to jest to objaw zaburzenia. Nie obraziłbym cię. :)

hyrkan

Ale politycznie poprawne, nazista zostaje szefem IPN, księża... no któż z nas nie ma pokus i długo by wymieniać dalej.

oppserwatorr

w punkt :)

tolerancja91

Niedobrze ci?

Shadow_dawnego_ggggggg

a ty cierpisz na nerwicę natręctw? hahaha

tolerancja91

Na nic nie cierpię. Jestem obiektywyny, miły, prawdomówny, sympatyczny.

Shadow_dawnego_ggggggg

Tylko nie oglądając praktycznie filmów używasz forum filmowego, żeby atakować Żydów, przeciwników politycznych, Unię, kobiety, gejów,...

Zupełnie nikt się nie domyśla, że kierujesz się szowinizmem. :D

hyrkan

zobacz co się dzieje już na tym świecie: wszystkim przeszkadza prawicowy Jarek, nikomu nie przeszkadza prawicowy Bibi. Teraz rozpętał wojnę aby utrzymać się przy władzy. Myślałem: a to drań. I wtedy szok - dowiedziałem się że miał go zastąpić Lapid. No nie, gdyby Lapid został premierem, to wszyscy by mówili: to ten biedak, któremu Polaczki zabili mamusię. Nie, to już wolę Bibiego. Dlaczego w Polsce nie można wybrać Jaro (bo się cały świat oburza), a my musimy wybierać między dżumą, a cholerą. Oczywiście tobie zarówno Bibi, a tym bardziej Lapid odpowiadają, tak?

Shadow_dawnego_ggggggg

No wiesz, jeśli twoim źródłem jest blogosfera prawicowa, to dostajesz oburzenie nie w takich proporcjach, jak jest na świecie, ale w takich, jakie chcą przedstawić blogerzy. :)

oppserwatorr

Ha, ha, obserwator, a ja jestem deprawator, faszyzator. Czary mary tu, czary mary tam, jestem deprawator, a tam jest obserwator - wyniuhał pedofila.

oppserwatorr

Jakim to trzeba być ignorantem i matołem by myśleć, że brudy w polityce zaczęły się od dziadka z Wehrmachtu. Weź Ty się zajmij czymś na czym się znasz, bo na pewno nie jest to polityka. A Pan Bartłomiej był również u Tuska w partii, ale tego już oczywiście nie wiesz.

Alex303

Przykro mi, Alex, jakiejkolwiek jesteś płci, ale w obecnym bagnie, które zaserwowała nam rządząca partia, takie są zasady - napierdalanka we wszystkich wszystkim, co się przylepia, i właśnie dlatego nasz pisowski pedofil dostał wiadro pomyj na ryj. Pisowski, bo tam ostatnie robił karierę, i nie jest istotne, że kiedyś srał w pieluchy tetrowe - jest tu i teraz. Dziękuję!

oppserwatorr

Fajnie tak sobie dopasować coś do poglądów, pomijając resztę faktów, co? :-) I przypominam, że podział na wojenkę plemienną PO-PiS, zaczął się od wygranych wyborów przez PiS w 2005 i to nie ze strony PiSu, tylko właśnie PO, które strzeliło focha, że przegrało. Ale pewnie jesteś za młody by to pamiętać. Strasznie jesteś podatny na propagandę, więcej myślenia, mniej emocji radzę.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przemoc, gwałty, zdradzanie zon, znęcanie się nad zwierzętami to specjalność swiętojebliwych pisowców.

Carlito78

Z tego co wiem ten Morawski to promował lgbt. Więc nie wiem, o czym piszesz.

Shadow_dawnego_ggggggg

No pewnie. W końcu jeśli mamy gwałciciela z PiSu to najpewniej, twoim zdaniem, promował LGBT :)

hyrkan

Oj hyrkanku, słaby masz wywiad. To, że promował lgtb to każdy wie, tylko ty nie wiesz.
tobie zawsze brakuje wiedzy.

Shadow_dawnego_ggggggg

:) rzeczywiście nie śledzę bzdur na prawicowych blogach. :)

A powiedz, tak ciągle wspominasz LGBT z czystej nienawiści czy ponadto ciężko chorujesz?

hyrkan

To, że promował lgtb to wszyscy wiedzą, i bynajmniej nie z prawicowych blogów. Tylko ty nie wiesz.
Oskarżasz mnie o zbrodnie z brudnej nienawiści? No niemożliwe. Mam na sumieniu zbrodnie brudnej nienawiści. To ci dopiero.

Shadow_dawnego_ggggggg

Póki co to najważniejsza przyczyna zbrodni.

hyrkan

A jasne. Najważniejsze, że 16 lat temu kandydował z listy PiS-u. Poza tym uświadomiłeś sobie, że naprawdę promował lgtb, czy może dalej w to nie wierzysz?

Shadow_dawnego_ggggggg

Jak mówiłem: nie intere mnie, czy bułki robił. Intere mnie, jak traktuje kobiety. No i nie traktuje tak, jak się na lewicy przyjęło.

hyrkan

Jaki jest standard traktowania kobiet na lewicy? Taki jak u inzynierow i lekaży-pontoniaży?

Shadow_dawnego_ggggggg

Jak widać nie. :) Bo ja krytykuję gwałty zawsze, a ty jak rasista.

hyrkan

Nigdy nie czytałem, abyś krytykował gwałty gdy robią to inzyniery i lekaże-pontoniaże. Więc jesteś rasista. A u nich, nachodźców, to reguła. U Europejczyków się zdarza, ale widać, że jest zdecydowanie mniej.

Shadow_dawnego_ggggggg

"nigdy nie czytałeś" niczego. :)

Carlito78

ano właśnie, tak wygląda moralność w kodeksie pisowców

tolerancja91

kaczuzelski znęcał się nad kotem? I pewnie ,,piątkę" dla zwierząt uchwalić chciał, aby to ukryć. Żonę też pewnie zdradzał. Powinnaś, tolerancjo, donieść na niego do Animalsów. Może zrobią mu na Żoliborzu wejście, zabiorą kotka.
Przemoc to była jak kobity protestowały. Wulgarne napisy, dewastowanie zabytków i prywatnych budynków, blokowanie dróg. Jak lewactwo protestuje, tak jak ostatnio w Berlinie to niezłe zadymy są.

Shadow_dawnego_ggggggg

tak się składa, że piątkę dla zwierząt znam od podszewki i od lat walczę o jej uchwalenie i co? kaczorek nie wywiązał się z obietnic, krokodyle łzy ronił, jak bardzo mu zależy na zwierzątkach, a jak przyszło co do czego piątki nie uchwalił... kłamca oślizgły

tolerancja91

Nie cenię kaczuzelskiego, ale w kwestii zwierząt jest o.k. Jego intencje są szczere.

Carlito78

niebinarni nas terroryzują. Cały czas czują się obrażeni:
https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-pasazer-pociagu-oburzon y-komunikatem-przewoz,nId,5231317?parametr=zobacz_takze

Shadow_dawnego_ggggggg

dlaczego tolerancyjny? co ma piernik do wiatraka? o gwałcie nie wiedziałam, za to bardziej mnie ciekawi, dlaczego ten pan, będąc w odwiedzinach u kolegów gangsterów w Niemczech, spotykał dzieci z burdeli (czym się sam pochwalił we własnej autobiografii) i nie zgłosił tego nigdzie na policję

tolerancja91

A przecież masz tolerancję w nicku. Co? Nie widziałaś/eś?
Kiedy on do tych Niemiec wyjeżdżał? A te dzieci to byli chłopcy czy dziewczynki? Bo słyszałem, że większość p*e*d*o*fili to nie hetero.

Shadow_dawnego_ggggggg

Mylisz pojęcia chłopie.Nie promował lgtb tylko występował w spocie przeciwko homofobii to jedno.A drugie a drugie to zdecydowaną większość molestowanych dzieci stanowią dziewczynki ale...pedofil nie jest ani homo ani hetero ani bi jest po prostu pedofilem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones