Beata Fudalej

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/92948/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":342,"rate":7.026315789473684,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/92948/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":6,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Fudalej
  • Czyli jak się wymiksować z tego szamba, które właśnie się rozlewa

  • sirarturnowak Nie ma szans. I nareszcie, tym komediantom, którym coś się w głowach pop....liło u uwierzyli, że są ponad tłum zwykłych ludzi choć jeszcze niedawno byli pariasami w społeczeństwie, pokazane zostanie miejsce w szeregu.

  • sirarturnowak Mam nadzieję, że na tej roli polegnie i nie uda się jej wymiksować. Niech poczuje to, co innym sprzedawala. Życzę tej pani aby wszystko wróciło do niej ze zdwojoną silą. Brawo młodzi aktorzy!!!

  • sirarturnowak To alkoholiczka z problemami i te jej śmiechu warte "szkoły master class".

  • Myszkin_filmweb Sorry, ale żeby sugerować, że ktoś cierpi na chorobę alkoholową, trzeba mieć podstawy. Abstrahując od oskarżeń o mobbing, powinna cię pozwać. Ludzie o tobie nie piszą, że jesteś homoseksualistą.

  • pumba65 ale porównanie. Od kiedy bycie homoseksualistą to coś negatywnego? Niech piszą. Natomiast choroba alkoholowa to coś, co ma toksyczny wpływ na otoczenie.

  • Myszkin_filmweb homoseksualisci otwarcie mowia, ze bycie w ukryciu negatywnie wplywa na ich relacje miedzyludzkie i logiczne jest, ze moga byc toksyczni w relacjach. ponadto chamstwem jest, ze podales argument z alkoholizmem.sam jestes toksyczny na maksa, co ,,widac i slychac" w twoich komentarzach:bagno.

  • sirarturnowak O jej stosunku do studentów PWST w Krakowie( obecnie AST) mówiło się już od lat. Aż dziwne, że dopiero teraz ktoś o tym napisał. Dr hab. Adam Nawojczyk zwolnił ją 5 albo 6 lat temu. Później pracowała w Akademii Teatralnej w Warszawie. Tam już też nie wykłada.

  • sirarturnowak Życie uczy pokory, prędzej czy później. Pozostał wstyd i trauma do końca życia. Każdy ma to na co sobie zasłużył.