Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Bill jest typem kolesia którego fani KOCHAJĄ a inni nienawidzą
A właśnie ci drudzy i magazyny plotkarskie mówią i piszę ,że "Bill coraz bardziej upodabnia się do kobiety".Co jest całkowitą bzdurą

Każdy fan który słucha muzyki TOKIO HOTEL wie że Bill jest dla (niej lub dla niego) fana takim "Muzycznym Bohaterem" który wszystko potrafi i że jest sobą.

Jestem typem kolesia który wolał ostry metal ale po przesłuchaniu kilku ich utworów pokochałem muzykę Billa i Tokio Hotel ,oraz także Niemiecki naród język i wszystko co w nim żyje

kolcmann

"Jestem typem kolesia który wolał ostry metal ale po przesłuchaniu kilku ich utworów pokochałem muzykę Billa i Tokio Hotel"
Zgiń! Przepadnij! Zdrajca! Niewierny! Na stos z nim...

HellAwaits

To słucham od czasu do czasu Tokio Hotel to nie znaczy że nadal nie słucham metalu

Zresztą żaden zespół moim zdaniem nie jest wstanie przebic SlipKnoT choc ich basista R.I.P Paul Gray w maju zmarł

kolcmann

Slipknot - Nie są może geniuszami, ale z tej całej nu-metalowej fali ten zespół się wybija. Lubię niektóre kawałki z płyty "Iowa"

No proszę, a jednak słuchasz czegoś wartościowego :D

HellAwaits

Tak np:

Bullet For My Valentine
Disturbed
Children Of Bodom
Machine Head
Rootwater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones