Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Ja bym tego człowiekiem nie nazwał, bo nie można zaklasyfikować tego czegoś do żadnego znanego w tych czasach gatunku. Rozumiem że był ten wybuch w Czarnobylu, ale bez przesady. A do dziewczyn które piszą ,,Kocham go". Rozumiem że wasz ideał chłopaka wygląda tak:
-Długie włosy.
-Wygląd wymalowanej baby.
-Pomalowane paznokcie.
-Wystające gacie.
-Pedalski głosik.

Jeżeli tak to po prostu ,,gratuluję" :P

United_

Hehe, popieram Cię.
Wciąż nie rozumiem, co ludzie (dobrego) w nim widzą?
A jeśli chodzi o cechy idealnego "chłopaka" to dorzuciłabym jeszcze całkowity brak talentu wokalnego i sztuczność.

United_

Właśnie, to pedał jest i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hitek

Aż przykro patrzeć na coś takiego:] Strasznie mnie to wnerwia, jak banda gówniarzy udaje nie wiadomo jakie gwiazdy! I tylko tych biednych dziewczyneczek mi żal, ale jak trochę podrosną to może im przejdzie:)

United_

o ku_wa co on robi na ''top świecie''432 powinien być 1 000 000 albo jeszcze dalej.!

HiLaRy_DuFf_5

Gdyby to coś zagrało w jakimś filmie to nareszcie byśmy mięli straszny horror. Jakby to się pokazało na ekranie to wszyscy by umarli ze strachu. Cieszę się że to nie pochodzi z Polski bo by byśmy musięli się wstydzić przed całym światem. To coś i Boll psują Niemcom opinię na świecie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones