Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Przecież Tokio Hotel nie jest takie najgorsze. Dzisiaj jest wiele gorszych zespołów. Wiocha to na przykład Mandaryna czy Ich Troje, a to jest przecież
Rock, a dokładniej Gotyk. Naśmiewacie się z Billa, ale taki to jest własnie styl w gotyku. Wiadomo, że ten zespół nie może się równać z Limp Bizkit, ale myślę, że na fali dzisiejszego chłamu chłopaki z Tokio Hotel mają coś do zaoferowania. Niektórzy argumentują, że Tokio Hotel jest takie złe bo kiedyś były lepsze zespoły, takie jak Metalika, Nirwana, ale prawda jest taka, że te zespoły się przejadły. Dzisiaj wydają się zwyczajnie przestarzałe. Pozdro dla fanów Hotelu!!

conduit

eh.. srorry, ale jeżeli uważasz TH za rock, a tym bardziej gotyk to powodzenia!! TH to nic innego jak pop, z małą częścią rocka.

Velvet_Crotch

Przecież mają gitary, a nie akordeony. LOL

conduit

Chciałabym zauważyć, że nie każdy kto ma gitarę gra rock'a.

SaBuLkA

Nie rozumie cie. Przecież grają na gitarach a to chyba coś znaczy?

conduit

CO znaczy ??? Chcesz powiedzieć, że KAŻDy kto gra na gitarze gra rock'a ??? Sorry, ale... (nie komentuję)

conduit

Tak, gorsze są (chyba) Pokemony i Power Rangers :>
PS. Żal mi tych bliźniaków, mają takie słodkie buźki ;P. Mam nadzieję, że mojego młodszego brata nie spotka taki los, jak ich...

conduit

dobrze chociaż że nie uważąsz że oni grają metal, co poniektorzy. Wtedy bym Cię kompletnie wyśmiał

Velvet_Crotch

W sumie gotyk nie różni się dużo od metalu. To rodzaj niumetalu.

conduit

chodzi Ci o nu metal ? gotyk a nu metal to są dwie różne historie

conduit

Na ich stronie w wikipedii napisane jest, że oni graja teen pop, i to by się zgadzało biorąc pod uwagę, jakie pokolenie ich słucha (nie znam ani jednej osoby powyżej 20-tki, która słuchałaby namiętnie TH). Wiki jest mnie więcej poprawna, jeśli chodzi o "moich" muzyków, więc zakładam, że i tu się nie myli :)

użytkownik usunięty
Jorjan

właśnie jak mozna ich za rock uważać nowa piosenka troche cos ma z rocka ale wczesniejsze sam pop

conduit

Słonko, ile ty masz lat, hę?
12,13...?
Sorry, ale ty NAWET do rocka tego nie zaliczysz.
A ty z gotykiem wyjeżdżasz(Chujowo. Świat schodzi na psy...)!
Nie potrafisz odróżnić jednego od drugiego(To widać, nazwałeś/aś TH "chłopcami")?!
Może zaraz powiesz, że Blog 27 grają heavy metal albo może electro, co?
Sorry, głowa mnie już boli, sami ludzie lasu:o
Kill Bill(ha, dobry film:D)

o_o

dobra to była moja marna prowokacja. sorry. Tokio Hotel to największe gówno.(turn off).

conduit

He. Ja nie wypowiadam się na temat komenatrzy innych. Nie rozumiem tego. Ja osobiście lubie Tokio Hotel, bo lubie ich muyzke. Podobają mi się ich piosenki, czy coś w tym złego?
Ale masz racje, nie powinni przesadzać. Tylko jak im to wytłumaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones