Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Bill jest piękny, ma świetny głos i kiedyś się z nim ożenię, a wy pewnie lecicie na jakichś bradów pitów i innych nieoryginalnych facecików, którzy zlewają się w jedną wielką szarą masę, żal mi was, marniaki.

jawiemlepiej

rzeczywiście! Jest piękna i do tego całkiem seksowna...

Mow_Bow

@ Mow_Bow

Możesz się przymnkąć? Ja Cie nie moge,co za tępaki w PL żyją,zacfane i
WITHOUT BRIAN!!!!!!!!!!!!!
Jak możesz oceniać kogo nawet nie znasz?
Ale pocieszam się tym,ze za nim szaleją tłumy dziewczyn,a za toba pewnie
NIKT!!!!!!!!!!!!

Emma004

rozejrzyj się trochę! to nie jest forum dla fanów laseczki, tylko dla antyfanów. Nie zauważyłem jak na razie żadnego pozytywnego wpisu na jej temat, prócz oczywiście tego postu, ale i tak jest to zapewne tylko prowokacja. Jeżeli chcesz sobie pogadać o tym jaka to ona jest wspaniała, to znajdź w necie forum fanów! Proste!

Emma004

a tak w ogóle to co było obraźliwego w moim wpisie, bo ja nie wiem? Przecież stwierdzam tylko fakty!

Emma004

without Brian :D

jawiemlepiej

1 dla laluni!! 1 dla laluni!! 1 dla laluni!!

jawiemlepiej

ekhm.. jak już to wyjdziesz za niego za mąż. ;-D

paciazdw

Błehehe!

jawiemlepiej

@ Mow_Bow
Wiesz każdy ma inne zdanie,mnie interesuje muzyka jaką oni tworzą.Mnie
często nosi,no ale szczerze każdy ma inny gust! Chociaż nigdy nie zniosę
tegojak go ktoś nazwie gejem czy kobietą!!!!!
Każdy jest inny no ale moim zdaniem kazdy człowiek powinnien wiedziec kiedy
zamknąć swój p.y.s.k
JA ZA TO NIENAWIDZĘ JUSTINA BIEBERA!!!
Nie wiem czemu :D

jawiemlepiej

P.S. No ale przeciez człowieka nie można oceniać jak się go nie zna!!
Tego mnie nawet nauczycielki w szkole uczyły!!!

A co do Biebera to nie przepadam za nim nienawidzę to moze było zbyt mocne
słowo.Po prostu nie lubię,ale go nie oceniam,ma swoje fanki i niech żyje
spokojnie.

Emma004

szanuje Twoje zdanie. Każdy ma prawo posiadać swoją indywidualną opinię. Próbuję Ci tylko zasugerować że wypowiadając się na tym forum niewielu poprze Cię w twoich rozważaniach. Poczytaj posty jakie piszą na temat tego całego billa.

W jednym się zgodzę. Ten bieber to ścierwo jakich mało. Nie wiem co inni w nim widzą, ale cóż...

Mow_Bow

jawiemlepiej co ty gejem jesteś, że się z Billusiem OŻENISZ?
Tak w ogóle to chętnie przyjdę na ślub.

Lonely

bill to fajna dupa, szkoda tylko ze ma kuta*sa ;P
Chociaz w sumie cholera wie jak to z nim moze byc.

użytkownik usunięty
jawiemlepiej

I takim oto zachowaniem fani sami sobie robią etykietkę zdziecinniałych, zakochanych w billusiu psychofaneczek, hot trzynastek. To przykre, bo większość z nas chcę od tej "etykietki" uwolnić. A więc dziewczyny! Dajcie sobie trochę siana, bo same prowokujecie aby się z nas śmiano.
Choć i tak mam nadzieję że to tylko głupia prowokacja ;-)

Nie nazywajcie tego kobietą ani żadnym synonimem tego słowa, gdyż to uwłacza wszystkim przedstawicielkom płci pięknej !

Bloodbane

To może być cios dla fanek ale Bill na pewno jest homosiem.

użytkownik usunięty
robert_28

na pewno? nie powiedziałabym, aczkolwiek nie interesuje mnie jego orientacja. dla mnie to on może nie lubić ani chłopców, ani dziewczynek. ważne jest to jaką gra muzykę. to liczy się dla nas - fanów ;-)

jezus maria, ten durny mop to facet czy dziewczyna w końcu ???

sweetgirl_fw

Anty fanów zapraszam na mój blog: http://www.filmweb.pl/user/maxior/blog/519025

jawiemlepiej

ja się przyzwyczaiłam, że polska to kraj niedomytych odbytów i idiotów.
a Bill jest ładny, to trzeba przyznać.
a w pl żyją same homofoby to się nie dziwię i nie spodziewam się zmiany.

kawaaii14

Tacy "chłopcy" jak Bill podobają się dziewięcioletnim dziewczynkom, zdawałoby się.
Chciałybyście żeby Bill Kaulitz był waszym mężem, ojcem waszych dzieci ? Pokazałybyście się z Billem u boku na ulicy, czy gdzieś w miejscu publicznym ?

Bloodbane

jeżeli ktoś jest zakochany to nie patrzy na to czy ktoś wytyka palcami jego partnera. jak widać, ciebie tylko wygląd interesuje. typowe.

kawaaii14

Hihi, a ciebie to niby co interesuje w Bilu ? Co on ci moze zaoferować ? piękny głos, którego nie ma ? seksowne ciuchy a'la Michał Wiśniewski ? Nawet go nie znasz, wiec jego charakter czy osobowość są dla ciebie znakiem zapytania. Zejdź na ziemię, dziewczynko, bo kochasz produkt. Zwykły komercyjny produkt dzięki któremu zarabiają na tobie menadżerowie i producenci.

kawaaii14

Bill jest brzydki. Wygląda jak pedał. Jego muzyka to kompletne kicz. Robi nastolatkom wodę z mózgu. Ach ta dzisiejsza młodzież zachwyca się jakimiś pierdołami.

maxior

-.-
nimi nie tylko nastolatkowie się interesują ..
spójrz na różne gale, nominacje i nagrody TH.
dzieci w takim czymś nie głosują, dorośli też.
nie każdemu może podobać się ich muzyka, to rozumiem, ale wypowiedz się choć trochę jak prawdziwy mężczyzna, chociaż wiem, że nim nie jesteś i nie będziesz to tylko spróbuj i nie pedałuj na prawo i lewo .. brak słów na takich niedojrzałych ludzi.. ja jestem młodsza od ciebie (tak sądzę, bo po twoich wypowiedziach tego nie widać) a mądrzej piszę :) naraaa.

kawaaii14

Ok, to wypowiadam się jak dorosły, dojrzały mężczyzna, którym nie jestem ale chciałbym być :
"łał, Bil jest zajebisty. Robi świetną muzykę dla ludzi na poziomie i z gustem. Ma świetny wygląd i aparycję prawdziwego twardziela. I jakie ma super ciuchy i make up. Moim największym marzeniem jest napić się piwka i pogadać przy dziwkach i meczu z chłopakami (męskie sprawy, nie?) Tokio Hotel, łał to by było coś.... Jim Morrison, David Bowie, Ozzy Osbourne, Lemmy Kilmister, Glenn Danzig, Iggy Pop, Robert Plant czy Dio... to są rokmeni ?! Przy Bilu i chłopakach to wyglądają jak jakieś cipki. Prawdziwy rock to Adam Lambert, Tokyo Hotel, Metro station. Naszym chłopakom przydałoby się trochę tego niemieckiego luzu jaki ma Bil i spóła - weź chociaż przykumaj te kocie ruchy! "
Mam nadzieje że moja wypowiedź zadowoli was, dzieci. Teraz słodkich snów.

Bloodbane

yhym .. czyli uważasz, że każdy dorosły mężczyzna musi lubić TH i wychwalać Billa ?
mógłbyś wyrazić swoją prawdziwą opinię .. nara.

kawaaii14

yhym, to ja proponuje zapoznać się z pojęciem sarkazmu. Właśnie za jego pomocą próbuję pokazać, że to co piszesz nie ma sensu ale najwyraxniej dalej to do ciebie nie dociera....

Bloodbane

Mówiłaś coś o nagrodach i nominacjach...Co to za argument w tych czasach ? Wszystkie gale są ustawiane, który menadżer da większą łapówę tego zespół wygrywa i dzieciak się nim podniecają. Co wiesz o PRAWDZIWYCH nagrodach przyznanych PRAWDZIWYM zespołom za PRAWDZIWE zasługi ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones