Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Zazdrośnice !!

użytkownik usunięty

nie lubicie ich tak bo są lepsi od Was taka prawda !!!! jakbyście mieli coć trochę rozumku to byście wiedzieli ze robi sobie takie fryzury itp. by ich zespół był sławny !! ja gdybym była gwiazdą i chciała bym być sławna ogoliła bym sie na ŁYSO tylko po to by być zauważanym i by każy mnie znał !!!!!!!

Śmieszna prowokacyjka. heh..............

kasta_2

To co napisałaś świadczy że Bill jest skończonym idiotom, bo jesli człowiek robi sie na płeć przeciwna albo robi tatuaże i takie fryzurki dla sławy to oznacza że jest pusty bo liczy sie tylko to zeby go ludzie podziwiali, a jesli chcesz zebym Ci to wytlumaczyla dokladnie, to zagadaj na gg (kliknij w moja ikone, tam jest odane)Bez urazy ale nawet mój 7-letni brat umie rozrozniac chęć odróżniania sie a pogon za wszelka cene za kariera i kasa...

Własnie dałaś kojeny dowód na to ze Gill jest żałosny...
Skoro tylko dla sławy ( pff jaka to sława? większosc to antyfani ;/) i kasy daje soba manipulować (prawda jest taka ze on nie wymyślił tego wizerunku) to ja mu współczuje...

Daroo_3

Przestań, bo zaraz nie wyrobie ze śmiechu!! Czego tu mam mu niby zazdrościć?? Jego super urody?? Inteligencji?? Jak to mogę mu łożyć gratulacje że wszystkich odstrasz!!

A ja sądziłam że nikt się już tu nie wpisuje. Najwyraźniej trzeba poczekać jeszcze z kilka tygodni zanim 5-7 latkowie zapomną o tym zespole.

Jorjan

nie smiejcie sie z Billa:D całkiem ładna z niego dziewczyna:)

Hermioneczka

oczywiscie zgadzam sie z wami:P no i nie trawie tego zespolu...bleeeh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones