Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

oczywiscie 10/10 dla mojego kochanego Billuska ! Kocha mgo bardzo mocno jest boski i wogóle i jest śliczny i przystojny tak samo jak tom ! cudnie spiewa i wogołe cudnie wygląda na scenie jest cudowny i kocham go !

superowa_dzaga

TAK!!! zgadzam isę z toba, też go luubię, ale nie kocham :D

OlcIa_ManUtD

Prowokacja? Nie. Nastoletnia fanka, a ja potem muszę się wstydzić za moje "mądre" róweśniczki, które kochają Billę...

OlcIa_ManUtD

Bill jest Njpiękniejszy i najukochańszy ze wszystkich kolesi jakich w zyciu widzialam... :D:D

superowa_dzaga

następne słodko-pierdzące. A Cristiano Ronaldo też kochacie?

agyness

a co zabronisz? Odwal się od crisa! pewnie lubisz kzynówka i ronaldinia!

OlcIa_ManUtD

Oczywiscie 1/10 dla mojego znienawidzonego Billuska! Nienawidzę go bardzo mocno, jest okropny i w ogóle i jest brzydki i wygląda jak dziewczyna, tak samo jak Tom! Dziwnie śpiewa i w ogóle, zabawnie wygląda na scenie jest beznadziejny i nie cierpię go!

mam nadzieję, że każdy zrozumie, iż jest to moja skromna parafraza słów koleżanki, ekhem, "superowej dżagi". ;))



green_agata

Aż 1/10???????? Ja mu daję 0/10! Nie wiem jak można kochać COŚ bezpłciowego jak theBill:/:/:/:/

Elfka_2

Heh, no dokładnie xD. Na początku myslałam, że to laska xD.

green_agata

powiem tylko- KILL BILL. i Tom. i Gustav. i jeszcze ten trzeci pedałek. najbardziej wqurza mnie to robienie z siebie super gwiazd,, a co gorsza fanki myślące że słuchają metalu lub punk rocka. Bleech

OlcIa_ManUtD

nie zabronie Ci, niestety. Gdybym mogła zrobić coś dobrego dla Ciebie to pewnie wolałabym zamknąć Cię w podstawówce na następne pięć lat, bo sądząc po Twojej ortografii i pisowni w ogóle, to chyba żadko zaglądasz to tej nielubianej, ale czasem jednak pożytecznej instytucji.

agyness

i jeszcze jedno. Dlaczego miałabym się odwalić od Crisa? Przecież nic złego o nim nie napisałam. A w doborze sportowców, których lubię, kieruję się raczej aspektami sportowymi, a nie wyglądem.

agyness

Cris gra dobrze. Lubię i jego, i Ronaldinha, i wszystkich, którzy świetnie grają, a o których piszą głupoty.

OlcIa_ManUtD

Ooo. Aleś Ty mądra.

superowa_dzaga

Ten temat to musi być prowokacja ;)
pozdrawiam

Mantra_2

to w 100% jest prowokacja. nikt przy zdrowych zmysłach nie napisałby czegoś takiego.

Skyler

Ej, a może po pijaku?

Crazy_American

Albo na haju?

superowa_dzaga

Zdziwiłabyś się becia16 jak wiele jest takich fanek Billa. Na szczęście ja się do nich nie zaliczam :)

Lorencja

Naprawde ci współczuje,miłość do tranwestyty jest bardzo niebezpieczna-ale mas zracje każdy kocha Billa a wiesz kiedy jeśli go nie widzi nie słyszy i nie czuje...

superowa_dzaga

a ja stwierdzam, ze wszystkie fanki B. mają skłonności biseksualne, biedne zagubione dziewczynki i może chłopaczki też

superowa_dzaga

a ja stwierdzam, ze wszystkie fanki B. mają skłonności biseksualne, biedne zagubione dziewczynki i może chłopaczki też

Mala_Mi_3

a ja się zgodzę z Małą Mi :D Ledwo płeć można odróżnić(jak pierwszy raz zobaczyłam teledysk TH w niemieckiej TV, to pomyślałam "mocno umalowali tą dziewczynę..."), a jak ktoś go jeszcze kocha(za wygląd), to już brak mi słów...Naprawdę, fanki kochające w theBillu wygląda mają coś nie tak ze swoją orientacją seksualną...Współczuję

superowa_dzaga

Może jest śliczny [jak dziewczę], ale słowo "przystojny" pasuje do niego jak wół do karety.

superowa_dzaga

Tender, jak może być ślicznego coś, co miało kontakt z zębami amstaffa i drutem kolczastym?

Santino

Jaki jest piękny to najlepiej widać na tym zdjęciu: http://www.worth1000.com/entries/237000/237145QvXU_w.jpg A fankom - kochankom radzę zająć się prawdziwą muzyką.

Fieldy's Dreams - "Are You Talkin' to Me"

Gladka

Spoko zdjęcie:p Powiedzcie mi jedną rzecz czemu jest tak dużo płytkich gówniar słuchających Techno i lubiących jakiś zespół bo jest tam "ładny chłopak" no i mecze piłkarskie, mało jest takich laske które patrzą w innym kierunku niż jest akcja, bo np. ładny obrońca został z tyłu, albo niemiejących pojęcia komu kibicować bo i tu i tu grają ładni chłopcy, hmm... cofne się do wcześniejszych wypowiedzi, co z tego że Ronaldinho niejest przystojny ale gra jak wirtuoz, kurde ilu chłopaków zostaje piłkarzami tylko dla sławy, lasek i samochodów, a w rzeczywistości są cholernie słabi i kończą w jakichś podrzędnych klubach.

Więc moje drogie nastolatki, halo nie tędy droga. Zaczniecie doceniać duszę mężczyzny jak taki jeden z drugim przystojniak wykorzysta was seksualnie a potem zniknie i nawet smsa nie odbierze bo już na innej będzie siediał.

Amen.

Gladka

hahahaha a co mu sie stało zadziałało hasło Pokaż swoją twarz:DDDDDDD ale zdjecie ja nie moge!!!!!!!!!!! Bill i cała reszta to jedno wielkie gówno i te oceny... nawet PAris Hilton ma lepszą. PORAŻKA

superowa_dzaga

Kurde zniósłbym tego Nuno Gomesa, C Ronaldo ale tego już nie mogę znieść.Facet wygląda jak gej i oczywiście 1/10

superowa_dzaga

Fuuj ;/
Tokio Hotel i US5 to tegoroczna tragedia;/

CzarnaKrwinka

te osoby ocenila na 10 "superowa dzaga" (nick bez komentarza) wiec watpie ze to jest prowokacja :
Ashlee Simpson
Ashley Olsen
Avril Lavigne
Beyoncé Knowles
Bill Kaulitz
Brad Pitt
Chad Michael Murray
David Beckham
Doda
Eva Longoria
Hilary Duff
Jacob Young (II)
Jessica Alba
Kelly Stables
Kimberly Wyatt
Lauren Conrad
Lindsay Lohan
Maciej Zakościelny
Mandy Moore (II)
Mary-Kate Olsen
Melody Thornton
Nicole Scherzinger
Paris Hilton
Piret Järvis
Rihanna
Robert De Niro
Stacy Ferguson
Thierry Henry
Tom Kaulitz

ebixy

Chwilunia ;] Czy sądzisz, ze Rihanna jest zła? Hmmm... po tym co tu widać chyba ich za bardzo nie lubisz? Ja tu wnioskuje, ze wolisz Ich troje, albo Maaandaryne. Czy to prawda? >lol<

ebixy

czego sie czpeiasz???? ocenila sooby ktore jej sie podobaly. brad pitt to dobry aktor. beyonce, avril, nicole i stacy dobrze spiewaja. robert deniro chyab ci pasi?? eva dobrze gra. reszta do dupy choc czsc jej ulubiencow jest dobra w tym co robi. badx tolerancyjny. kazdy lubi co innego

superowa_dzaga

Bill? yyy... kochacie takiego pedała?? nie no nie moja sprawa, ale to chyba nie do końca normalne...

superowa_dzaga

:) I jak tu zrozumieć antyfanów? Ale dzięki nim Tokio Hotel ma jeszcze większą sławe, nie uważasz? :D:D
Zgadzam się. Jak tu go nie lubić?
Wszelką krytyke olewam xP Nie wysilać się.
Pozdro Dżaga =*

superowa_dzaga

A tak ps. Czy ebixy uważa, że Rihanna jest beznadziejna?! x/

superowa_dzaga

dzaga zamiast kochac billa idiotka popracuj nad edykacja. lol wogóle i . dla twojej widaomosci pisze sie w ogóle. nie pisze sie jest boski i w ogole. mozna napisac w ogole jest boski, zamist i stawia sie przecinki. bill to pedał. nie śpiewa cudnie. zastanow sie nad swoja pustotą

James_6

A ja lubie i Billa i Tokio Hotel mimo tego co myslą i mówią inni.

superowa_dzaga

kurna lae macie nasrane :d przecież to chodzący dowód że niemało jest transwestytów na tej ziemi :D w ogóle jak któraś laska sie w nim kocha powinna się nazywać albo podejrzewać się o bycie lezbijką :d przecież niedkokońca jest nam znana płeć bila :D bueheheh :d ja nie moge... :D

superowa_dzaga

Przystojny!!!! HAHA!!!
Chyba chciałaś napisać, że fajna laska z niej.
1/10 - mi sie nie podoba.
A to co oni grają to gówno.

Johnny666

A ja uwielbiam Tokio Hotel i daje Mu 10!

superowa_dzaga

A ja nienawidze Tokio Hotel i daje mu 1!!!!!!!!!!!!!!!

superowa_dzaga

Nie rozumiem tych wszystkich fanek. Jak można kochać kogoś kogo się nie zna;}? Takiej osoby nie można nawet lubić. Można ja jedynie lubić jako muzyka albo popierać jego ideologie, ale nie kochać czy lubić jako kogoś kogo się zna. Jaj jestem np. fanem Kurta Cobaina i nosze z nich koszulkę. Ale nie kocham go ani nie piszę że jest taki sweet i w ogóle, nawet uważam go za osobę która niezbyt dobrze postąpiła w swoim życiu(zostawiając żonę z dzieckiem, ćpając, no i w końcu strzelając sobie w łeb). Ale lubię jego bardzo lubię jego muzykę... Według mnie ten cały TH to żenująca komercja. Zespół który jedynie chce zarobić trochę kasy na takich małolatach. Zapewne mają te wszystkie fanki w czterech literach. Założę sie że w ich muzyce niewiele jest tej prawdziwej chęci tworzenia muzyki... Im chodzi tylko o pieniądze.

Wielebny

i tu sie mylisz do cholery!
im chodzi o to by grac a nie o pieniadze :/
najpierw ich poznaj a potem pierdol gupoty

aga_504

Co mi tutaj do znania? To że w jakimś kretyńskim czasopiśmie napisali że Bill powiedział, "Kochamy naszych fanów tak jak nasza muzykę", to już zapewne wszyscy mu wierzą. Gdyby grali dla muzyki nie udzielali by się tyle w mediach nie dawali by tyle wywiadów i nie pojawiali by się na okładkach tych kretyńskich pisemek dla niewyżytych nastolatek. Każdy zespół może dać wywiad w mediach... Ale nie bez przesady. I jeszcze takie wciskanie się na wszystkie okładki kretyńskich czasopism.

Wielebny

moze to troche dziwnie zabrzmi ale nie przylazlo ci do glowy ze ktos moze ich znac osobiscie???:/


Was hinter Leute!

użytkownik usunięty
aga_504

dobra dziecjko bravo za 5lat to będziesz się wstydzić że ich słuchałaś. tak było z britney.

użytkownik usunięty

aaa i poczytaj sobie swoje koleżanki i kolegów

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej
przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.
Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim
wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale
ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze
rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że
jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo
naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale
śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem
pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona.
Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed
tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona
przestanie mnie kochać.

MISS 16
-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i
puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to
kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

Aneta 15lat:
Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy
rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam
poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam
na odpowiedz

Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim
mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem
gejem??

Marcin 18lat
Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z
dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

Drogie bravo!!!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W
naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),
postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za
trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to
zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej
podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce
zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego
pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą
szkołę.POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i
pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko
widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru
dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo
pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym
mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała
mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o
taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź
wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego
zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego
guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

to nie ma nic wspolnego z TH a poza tym nie bede sie wstydzic ze ich slucham bo jestem z nimi juz 3 rok :/


co za kretyn:/

Jeszcze nigdy się tak nie uśmiaam xD! Brawo dla Bravo i jego czytelniczek xD. LOL ^_^.

Severine

wydupiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones