Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Jestem ratownikiem medycznym i kiedy po raz pierwszy zobaczyłam teledysk TEGO osobnika, aż zapiałam ze zdziwienia bo nie mogłam określić płci!!. Wiem, że osoba z rocznym starzem ratownika nie jest nieomylna ale popadłam w lekką depresje gdy w internecie znaalazłam owego delikwęta i okazał się on być facetem. Od tej pory nauczyłam się, że wzrok potrafi płatać ogromne figle, a operacje plastyczne w istocie potrafią czynić cuda. Sam fakt moich poszukiwań zaowocował również tym, że ściągnełam jeden z teledysków TEGO osobnika(i tak nie wierze, że to facet) i wykorzystuje go w niecnych celach! - do uśpienia młodszej siostry. Zawsze kiedy nie chce spać mówie: "Jak nie pójdziesz spać to puszcze ci Bill'a", a ona zaczyna głagać o litość i w mgnieniu oka idzie spać. Wniosek z tego - trudno uwierzyć ale Bill może być doskonałą metodą szantarzu:)

użytkownik usunięty
jj_jastrzabek

Muahahahah. Ładnie to tak siostrę straszyć? :P

Dobry sposób, muszę go też wypróbować ! A nie dziwię się że twoja siostra się boi tego czegoś:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones