Cassandra Scerbo

Cassandra Lynn Scerbo

6,1
730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cassandra Scerbo

Cassie jest bardzo dobrą i urodziwą aktorką!W Dziewczyny z Drużyny 4 wyglądała świetnie!

Lewaa

niesamowite,
a moze powiedz cos czego nie wiemy?

Lewaa

świetnie? miała bardziej pomarańczową skórę od pomarańczy i więcej tapety na twarzy niż dawano na ściany w latach 90.

Anjuliee

teraz też tak uważam. Ani dobrze nie gra, ani nie uważam żeby była ładna. Tamten komentarz pisałam ładnych parę lat temu gdy byłam jeszcze w podstawówce. Dawno i nieprawda.. :)

Lewaa

piszesz ,że twój gust się zmienił ale ja chcę skomentować pierwszą wypowiedz.................otóż uważam ,że CASSIE to wspaniała aktorka ,pełna wdzięku i świetnie sb radzi w rolach takiej jędzy jak np w serialu Make it or break it (króey polecam z całego serca ) jest strasznie ładna i poza tym każda aktorka nawet aktorzy mają podkład ,żeby się nie świecić ..moze ona sie nie chciaął malować a tak sb na planie zarządzili .....jest to jedna z moich ulubionych aktorek .....mam tylko nadzieję ze bd pokazywać sie w wiekszej ilosci filmów i pozytywnie zaskakiwac jak zresztą zawsze :* całusek dla CASSIE SCERBO

ada565

Sporty typu: "sb", "bd" sa zenujace dziewczynko. Miejmy nadzieje, ze z tego wyrosniesz:)

Vam

" Skroty" oczywiscie mialam na mysli. Moj telefon ma English prediction i podmienia mi slowa. Sorry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones