Chris Zylka 

Christopher Zylka

6,7
1 832 oceny gry aktorskiej
Chris Zylka
Christopher Zylka urodził się 9 maja 1985 roku w Warren, w Ohio (USA). Jest pochodzenia polsko-czeskiego po matce, której zawdzięcza też nazwisko i niemiecko-brytyjskiego po ojcu. Uczęszczał do Howland High School w  Howland Township (Ohio, USA), którą ukończył w 2003 roku. Następnie studiował na Uniwersytecie w Toledo (Ohio, USA). W wolnych chwilach lubi grać na gitarze, czytać książki, malować, grać w piłkę nożną, koszykówkę i baseball.

Chris zaczął grać profesjonalnie w 2008 roku. Wystąpił, wtedy w kilku odcinkach seriali: "Hannah Montana" i "90210". Zaczęto o nim mówić głośniej, kiedy to wcielił się w postać Joeya Donnera w serialu "Zakochana złośnica". W 2009 roku zagrał Brigga w filmie "Moje superkrwawe urodziny". Największą sławę przyniosła mu rola Jakea Armstronga w ekranizacji serialowej pt. "Tajemny krąg" serii powieści autorstwa amerykańskiej pisarki L.J. Smith.  Ma też na koncie rolę Flasha w obrazach: "Niesamowity Spider-Man" i "Niesamowity Spider-Man 2".
więcej

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 maja 1985

miejsce urodzenia: Warren, Ohio, USA

wzrost: 185 cm

Brał udział w przesłuchaniach do roli Jace'a Waylanda w filmie "Dary Anioła: Miasto kości", jednak ostatecznie angaż otrzymał Jamie Campbell Bower.
W 2003 roku ukończył Howland High School w Warren (Ohio, USA).
Miał zagrać pacjenta w dwóch odcinkach serialu "American Horror Story: Asylum", jednak odmówił, ponieważ rola wymagała ogolenia głowy. Ostatecznie postać została wykreślona ze scenariusza.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chris Zylka is an American actor. Born Chris Settlemire, he later took Zylka, his mother’s maiden name, as his stage name.

Chris’s father has German, as well as smaller amounts (to varying degrees) of English, Irish, Scottish, and Welsh, ancestry. Chris’s mother is of half Polish and half Czech ancestry. “Zylka” is...

więcej

Krzyś

użytkownik usunięty

zaręczył się z Paris Hilton

"Aktor Chris Zylka miał pojawić się w dwóch epizodach jako głuchoniemy pacjent, jednak
zrezygnował, ponieważ nie chciał ogolić głowy, czego wymagała jego rola. Po tym twórcy zmniejszyli
rolę postaci do występu w jednym odcinku. (Pacjent, którym posłużył się Thredson przy "leczeniu"
Lany z homoseksualizmu.) "

Piosenka "The Rejection". Druga minuta, przechodzi obok blondynki, która książki upuściła?

j.w.
Można sobie zobaczyć na imdb-ie albo nawet i na stronie HBO....Gra on postać Toma Garveya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones