Danai Gurira

8,0
13 651 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danai Gurira

Moim zdaniem pasuje jej rola Michonne. A Wy co o niej myślicie?:)

GreenLight_2

zapewne więcej osób się wypowie jak juz ją zobaczy w tej roli :D:D:D:D

fnh81

Na pewno:P ale już nie mogę się doczekać nowych odcinków:) jak opadną wszystkim kopary (w serialu) jak zobaczą typiarkę z mieczem:D to będzie piękne;p

GreenLight_2

A ja myślę, że ma okropne nozdrza i usta. Wygląda tragicznie/fatalnie.
Sama zaś kreacja postaci zapowiada się ciekawie, aktorka moze i pasuje, na razie nie wiem. Komiksu nie czytam i nie planuję.

NamiKissyKissy

No usta faktycznie ma dziwne;p Ale wydaje mi się, że nadaje się do tej roli. Obym się nie zawiodła:P

GreenLight_2

ma usta stworzone do milosci :D

Pschemass

haha:D obawiam się,że masz racje:D

GreenLight_2

Fajnie, że biorą do tego serialu ludzi, którzy są praktycznie kompletnie nieznani, to nadaje klimat.

Bodzepor

Racja. Przynajmniej nie kojarzy się z żadną wcześniejszą postacią którą grała.

GreenLight_2

Michonne jest zajebista. Seksowna mimo wrednej miny, nie ufa byle komu jak Andrea, nie pcha się na siłe do jakichkolwiek grup. Fajną ma broń główną (w Dead Island moja ulubiona :D)

P.S. Co do jej postaci Rick mnie wk...wia. Nie dość że dziewczyna ranna ostatnimi siłami przyniosła jedzenie dla noworodka (jej córki) to ten same pretensje, sprawia jej bó dureń głupi. Gdyby nie ona nawet by nie odbili Glenna i Maggie a on jedyne co potrafi to mierzyć do niej z broni i ciągle się przypie...ać. Ja wiem że chłopak ma ciężka depresje ale bez przesady, troche wdzięczności.

Mateo_SF

Kurde, ale szkoda, że nie zabiła Gubernatora;/ albo, że chociaż nie zrobiła mu większej krzywdy, bo będzie się teraz frajer mścił.
Noo...i pojawił się Tyreese, którego tak nie mogłam się doczekać. Jeśli będzie tak jak w komixie, to będzie niezły twardziel z niego:) coś jak Michonne;p

GreenLight_2

Dała troche pazura temu serialowi, zadziorna dziewczyna z mieczem, nie wierzy nikomu, no może trochę Andrei, bardzo dobrze zagrana postać.

wujaniek

Jak dla mnie to ona jest świetna! Jedna z najlepszych aktorów grających w TWD :)

kinmaj

zgadzam się:)

GreenLight_2

Gra jakby wiecznie miała zatwardzenie i nie mogła się porządnie wysrać.

introverder667

Mówię w kontekście TWD.

GreenLight_2

to mial byc zart ? ta baba nie ma za grosz talentu. kompletne drewno, ktore zaoralo role fajnej postaci jaka byla Michone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones