Daron Malakian

Daron Vartan Malakian

9,7
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Daron Malakian

Myślałam że pojadę jak go tu zobaczyłam! [lol2] Wcześniej znalazłam na filmwebie Toma Kaulitza z Tokio Hotel to pomyślałam: "zaraz się okaże,że jak wpiszę "daron malakian" do wyszukiwarki to i on się tu znajdzie" - i co? jest!! Ciekawe czy Daron wie,że jest aktorem :D Swoją drogą ma bogatą filmografię :D

narcissa_2

faktycznie daron nie powinien sie tu znaleźć, bo żaden z niego aktor, ale porównywanie go do jakiegoś gościa z tokio hotel to już chyba przesada!

bubble_2

Spoko,luzik,wyluzuj - w żaden sposob nie porównałam Darona i Kaulitza pod wzgledem robionej muzyki,czy rzekomego aktorstwa...Na miejsce tego Kaulitza mogłam wpisać dowolnego muzyka,który ma g**** wspólnego z aktorstwem,ale że wcześniej natrafiłam właśnie na tego z Tokio Hotel,to jego przykładu użyłam w komencie...Nadinterpretacja z Twojej strony ;) (wow, po 3 latach widzę pewien progress w sposobie wysławiania się)

narcissa_2

przepraszam, za bardzo na Ciebie naskoczyłam, ale trochę mnie to uderzyło... Tokio Hotel i Daron Malakian.
teraz jak czytam to jeszcze raz, myślę sobie, że rzeczywiście wyobraźnia mnie trochę poniosła i sama sobie dodałam to, co nie zostało napisane. (mam nadzieję, że ja po kilku latach też u siebie zoabserwuje taki progres;p)
pozdrawiam;)

bubble_2

Może to będzie nie na temat, ale tak sobie popłynę: zastanawiam się czy poz mną są jakieś osoby, które jednocześnie są fanami muzyki takiej jak: Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Rush, Black Sabbath czy Uriah Heep i jednocześnie twierdzą, że System Of A Down jest także jednym z najgenialniejszych zespołów wszechczasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones