Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Jest podobna do Katy Perry. Gdy zobaczylam jej zdjęcie w gazecie, byłam pewna, że będzie podpisane właśnie tak. Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam nazwisko Blunt. :O Skojarzyło mi się od razu z James'em Blunt'em, ale chyba nie są spokrewnieni. :D

użytkownik usunięty
DeKaty

E tam, wygląda 100 razy lepiej.

Jak już to chyba Emily jest pdoobna do Katy Perry. :) Ale i tak ta pierwsza jest lepsza :>

szuBZ

A ja zauważyłam też podobieństwo między Emily i polską aktorką Anitą Sokołowską (m.in. Na dobre i na złe). Szczególnie oczy i usta... spojrzenie...

Elisabeth Susannah

Faktycznie , bardzo do niej podobna. Zobaczyłem ją pierwszy raz we Władcach umysłów i od razu mi się skojarzyła.

DeKaty

a ja widziałem przed chwilą "Griff the Invisible" i byłem przekonany, że dziewczyna, która tam gra(Maeve Dermody), to ta sama, która grała w "Wilkołaku" (Emilly Bunt). I w związku z tym chciałbym stwierdzić, że to ONE DWIE są do siebie podobne :D

DeKaty

zacznijcie się leczyć na oczy ;P

ZimnyJakLod

A ja widziałam wczoraj "Cesarstwo" i myślałam że Emily Watson (pamiętam ją najbardziej z Equilibrium) to ta sama, wiem, wiem nie są może i podobne tak bardzo ale w "Cesarstwie" gdy rozmawiała z Octavius'em o testamencie miała taką podobną minę do Watson: oczy + usta :) weźcie sobie porównajcie foto Blunt to trzecie na górze (z "Wild Target") i to Watson z Equilibrium właśnie http://www.sortiesdvd.com/photos/emily-watson/1980.jpg

DeKaty

Oglądałem wczoraj Shreka i tak mi się skojarzyło, że jest podobna do... zwłaszcza nos.

DeKaty

Szczerzę to nie wiem dlaczego ale bardzie przypomina mi Oliwię Wilde :) Kasia Perry bardziej przypomina mi znowu Zooey Deschanel

DeKaty

Mia Kirshner, Emily Blunt, Katy Perry, Siwan Morris, Zooey Deschanel...no i tak troche mniej Katie Featherson :) Jak dla mnie wszystkie są podobne, ale dla mnie i tak Zooey rządzi, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones